SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy na dobre wkreca sie enantath!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nie jestem Lodzianin ale pozwole sobie napisac Towar masz dobry. Jak sam pewnie zauwazyles estro i prolka ponad normy, mozesz pozbijac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1092
No wlasnie zauwazylem czym to zbic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Prolaktyna-Cabaser,dostinex,bromergon,noorprolac (w takiej kolejnosci bym pytal dila)... Estro-Anastrazol,symex,arimidex,aromek,femara,exemastane , pytaj dila, chyba najlepiej exemastene,

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1092
Mam bromergon I armidex jak to brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
troche kiepski wybór bromergon zwlaszcza do dlugiej deki... najlepiej jakbys mial cabaser, tam sajdy są nie odczuwalne natomiat po bromergonie jest lipa, moze nie kazdy tak odczówa ale ja np bardzo zle znosze bromo...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
ja bym zacząl bromergon od 1/4tab albo 1/3 tab przez kilka pierwszych dni (2-3dni) nastepnie zwiekszyl do 1/2 tab i tak lecial okolo tyg, sprawdzil jak toleruje bromo i ewentualnie zwiekszyl do 1 tab, bral bym zawsze jakis czas przed snem, zeby przespac sajdy... ale tak czy siak kombinowal bym zeby zalatwic sobie cabaser...

Ps, kilka lat temu zarzucilem od razu na hardkora 3 tab i myslalem ze podczas spania sie utopie i udusze podczas snuhehe dziwne uczucie;)



Zmieniony przez - lapczywy w dniu 2017-03-28 23:57:43

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1092
Dzieki lapczywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1092
Zaczne od armidexu zeby zbic estro I rusze cabesar jak tylko zalatwienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
jak estro poleci w dół to prolaktyna prawdopodobnie tez sie obnizy... aczkolwiek wbijasz deke to moze nie koniecznie...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
prolongat
Mam bromergon I armidex jak to brac?


Masz juz u siebie? czy dopiero bd kupowal?
Cabaser, Dostinex bedzie najwygodniej, jesli nie bedzie to trudno moze byc bromo.
Do estro rowniez exe jesli masz dostep.

Chyba ze juz masz zakupiony w/w zestaw o ktorym piszesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie! Trenbolon acetate

Następny temat

Cykl

WHEY premium