SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kharitonov - mogę pokonać wszystkich z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




(fot. en.susumug.com)

Pokonałem Alistaira i Werduma, w czasie gdy moje umiejętności w stójce nie były nawet w 25% co teraz. Przekalkulujcie to sobie. Nie oglądam walk Andreia Arlovskiego. Dla mnie jest to po prostu kolejna przeszkoda, która trzeba usunąć. Nie interesują mnie jego problemy, albo to czy był mistrzem czy nie. Zniszczę go. Wiem, że mogę pokonać wszystkich tych gości z UFC, ale myślę, że Strikeforce ma najlepszych ciężkich. Oni zawsze gadają, że musisz walczyć w UFC, ale dlaczego goście z UFC nie udowodnią tego, że są najlepsi, walcząc poza UFC ?

Sergei Kharitonov (17-4)
w drugiej części turnieju zmierzy się z Andreiem Arlovskim. Jak widać, zawodnik pochodzący z Rosji jest pewny siebie, chociaż jego wypowiedz, dla niektórych osób, może być oznaką zarozumiałości. Ostatnio Sergei miał okazję zmierzyć się z byłym zawodnikiem UFC - Jeffem Monsonem, z którym przegrał przed czasem..

http://www.fight24.pl/kharitonov-moge-pokonac-wszystkich-z-ufc/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jak pokona chociaz Arlovskiego to bedzie dobrze

Bardzo licze na Andreia, trenuje z Jonesem i - z filmikow widac, ze chyba przykoksil.

że Strikeforce ma najlepszych ciężkich.

Z tym akurat sie zgadzam. Nawet, jesli nie lepszych, to na pewno ciekawszych zawodnikow w tej dywizji (W UFC same zapasiory na czele + JDS).

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
70% cieżkich z ufc by go potłukła:P
ja myśle że Andrei go zniszczy. Sergi jest o wiele za wolny na pit bulla

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jak szaleś, to szaleć, w końcu pokonał Mizuno.

Nie da się ukryć, że dzisiaj raczej nikt nie powie "skopaliby mi zad", to się nie kalkuluje.

Mam nadzieję, że dadzą ładną walkę z Arlovskim, lubię obu, a tylko jeden może wygrać.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz to niech sieprdala Kiedys praktycznie mój ulubiony zawodnik, teraz journeyman, po ostatniej porażce przez KO z jakimś hinduskim młokosem takie rzeczy wygaduje.. Niech się ogarnie, zrobi jeszcze ostatniego megacyklona na końcówkę kariery, potrenuje, wygra kilka walk z leszczami na rozgrzewkę, to może ktoś mu uwierzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
70% cieżkich z ufc by go potłukła:P

ta szkoda, że nie 100%

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-01-27 23:49:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
hmmm dałeś mi do myślenia bull:P
no dobra 100% XD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Sergei Kharitonov to Rusek a po nich można spodziewać się wszystkiego miałam przyjemność trenowania przez pare dni z chłopakami z GB Russia i to są rzeźniki
nie mówiąc że 90% ich pokoju zajmowały tajemniczo brzmiące odżywki

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Arlovski to jeden z moich ulubionych zawodników MMA, ale ostatnio nie pokazał się z dobrej strony. Nie wnikam w jego życie osobiste, ale czasem mam wrażenie, że Andrei odkąd zrobił karierę w USA skupia się bardziej na swojej popularności, grubości łańcucha czy projektowaniu kolejnego ochraniacza na zęby. Ale ja się nie znam i może się czepiam.
Mam nadzieję, że tym razem pokaże temperament Pitbulla

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A w ogóle, to zdjęcie jest tendencyjne, zwłaszcza, że to jest nowsze.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brak szacunku dla przeciwnika go zgubi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obóz KSW Wilkasy 20-27 luty, jedzie ktos?

Następny temat

TFC 16

WHEY premium