SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamien na nerkach od odzywek.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Witam. wiec bylem ostatnio na USG i w srodkowym kielichu na badaniach wykazalo ze mam kamien o wielkosci 4mm. Bylem u lekarza rodzinnego ale ten tylko zalecil mi diete i nic wiecej jezeli jeszcze nie dostalem atakow, wiec mysle ze to nie byl zbyt dobry pomysl.
Poszedlem do apteki tam pani powiedziala ze stary sposob na kamien na nerce to wypic rano nadczo 1 lyzke oleju roslinnego i to podobno pomaga. A na jutro ma mi zamowic jakis lek na nerki co bede po nim sikal na niebiesko. Sprawa taka ze ja w tej chwili jestem w trakcie jedzenia aminokwasow, glutaminy, glukozaminy i hmb. Pytanie czy to nie zaszkodzi mi?
Druga sprawa czy pijac ta lyzeczke oleju, albo tego leku co bede bral czy nie bede przypadkiem wymywal tych wszystkich odzywek i branie ich bedzie na marne bo bez efektow? co robic? czy moze skonczyc te odzywki i dopiero za ten miesiac rozpoczac oczyszczanie nerek.

A moze ktos ma lepszy pomysl i jakies sposoby zeby bylo dobrze jakies lekarstwa albo cos? Mam nadzieje ze teraz wszystko ok z ta wiadomoscia i nikt nie skasuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4405 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
W aptece polecili mi Sinjal po ktorym bede sikal na niebiesko, ale czy biorac to nie wyplukuje odzywek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Przepraszam ten lek nazywa sie GINJAL (preparat moczopedny pochodzenia naturalnego)

Sklad: -Hippocampus coronatus 200mg
-Ginseng radix 200 mg
-Sonchi folium 50mg
-Orthosiphonis folium 25mg
-Strobilanthi folium 25mg
-Methylthionini chloridum 15mg
Dzialanie: lek ulatwia wydalanie moczu oraz dezynfekuje drogi moczowe.

poniewaz jak widze a nie znam sie na tym to czy dezynfekcja oznacza to ze biorac odzywki to wyplukuje je czy moge spokojnie brac i jakies efekty bede mial a nie ze wezme odzywke i od razu wydale? czy ktos moze mi odpowiedziec na to pytanie bo w tych linkach u gory nie ma mowy o czyms takim jak przyjmowanie leku z na przyklad innymi lekami badz w moim przypadku z odzywkami m.in aminokwasy bcaa gdzie w tych linkach czytalem ze bialko zwierzece jest szkodliwe dla kamicy nerkowej. HELP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO GURU I BOFIEGO, CZY TO MOŻE BYĆ PRZEPUKLINA???

Następny temat

Puls mi ostatnio skoczył! Ratunku :)

WHEY premium