SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 37: CIRCUS OF PAIN

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
Irokez wypada z KSW 37


Powodem ostre zapalenie wyrostka (dziś w nocy)
Maciek jest już po operacji

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Radomski vs Zawada zamiast Jewtuszko vs Enomoto na KSW 37

Niestety na sobotniej gali KSW 37: Circus of Pain w TARUON Arenie Kraków widzowie nie zobaczą starcia Macieja Jewtuszki z Yasubeyem Enomoto. Szczecinianin na trzy dni przed wydarzeniem doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał natychmiast przejść operację jego usunięcia wczoraj w nocy. Federacja KSW dołożyła jednak wszelkich starań, żeby fani zobaczyli 9 starć na sobotniej gali. W miejsce Jewtuszki i Enomoto wejdą znani polskiej publiczności David Zawada i Robert Radomski.

Po otrzymaniu informacji o problemach zdrowotnych „Irokeza” KSW próbowało jak najszybciej znaleźć kogoś, kto mógłby zawalczyć ze „Szwajcarskim Samurajem”, ale Enomoto odrzucił przedstawione propozycje zastępstw.

David Zawada (12-3, 9 KO, 2 Sub) walczył już dwukrotnie dla KSW. Co prawda oba pojedynki przegrał, ale poprzeczka była postawiona niezwykle wysoko. W debiucie na KSW 29 „Sagat” zmierzył się w walce o pas wagi półśredniej z Borysem Mańkowskim, a na KSW 33 uległ niepokonanemu w KSW Kamilowi Szymuszowskiemu. W międzyczasie mający polskie korzenie Zawada dopisał do rekordu trzy zwycięstwa przez nokaut.

Pochodzący z Katowic Robert Radomski (12-4, 1 KO, 5 Sub) walczył dla największej polskiej organizacji już cztery razy. Zawodnik Spartana Chorzów pokonał Mateusza Piskorza i Wandersona Silvę, a w ostatnim boju na KSW 35 nieznacznie przegrał na kartach sędziowskich z Rafałem Moksem.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149














1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nie przepadam za Jewtuszko ale faktycznie pechowo wypadł.

Wywiady z Pudzianem już są tak przewidywalne i nudne, że ciężko mi się słucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też miałęm wycinanego wyrostka, ale mi pękł, bo lekarka mi wcześniej zdiagnozowała, że to nie wyrostek tylko salmonella i się siedziało z chorym wyrostkiem i leczyło na salomonelle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149


1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oświadczenie FEN ws. walki Romana Szymańskiego poza federacją

W odpowiedzi na opublikowane wczoraj informacje prasowe zawierające zapowiedź walki Romana Szymańskiego poza federacją Fight Exclusive Night prezentujemy stanowisko zarządu organizacji w tej sprawie.

„W związku z wczorajszymi doniesieniami medialnymi dotyczącymi planowanego uczestnictwa Romana Szymańskiego w charakterze zawodnika w wydarzeniu sportowym KSW 37 oświadczamy, iż Roman Szymański jest zawodnikiem Fight Exclusive Night i jego udział w walkach dla innej organizacji będzie rażącym naruszeniem postanowień kontraktu zawartego z naszą federacją, ze wszelkimi konsekwencjami prawno-finansowymi wynikającymi z jego zapisów."

Zarząd federacji Fight Exclusive Night”

FEN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Drobna spinka będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Wątpię, by FEN cokolwiek ugrało jeśli jest tak jak mówi Roman, że był wolnym zawodnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To normalne, że FEN ma inne zdanie od chłopaka. Ale gadać każdy z nich może i będzie gadał. Trzeba zajrzeć do papierków i będzie czarno na białym co jest pięc.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

Beztalencia mma ktorzy odnosza sukcesy

WHEY premium