SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRUSZYNA 30 - doradcą

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
xnxx-No i tu się z Tobą zgodzę.Nie mam dużej wiedzy ,a żeby na dodatek się nią dzielić...NIGDY
Tym bardziej nie mogłbym(nie osiągam wyników na skalę europejską i światową).Wzieli mnie na siłę ,na tego doradcę
Ale mam jedno pytanie...Skąd Ty wiesz jaki jestem?A tym bardziej ,że jestem jak to określasz :do rany przyłóz:
Widziałem Cię chłopaku raz,czy dwa razy w życiu,zamienilismy ze dwa zdania( w tym jedno o pogodzie)W życiu a Ty mi tu o jakiś ranach jedziesz?Po czym wnioskujesz to swoje stwierdzenie?
A wiedzą nie będę się dzielił(dzięki za otwarcie oczu w tym temacie,pokazałeś że to Tobie należy sie to stanowisko)Będę wnioskował na walnym zebraniu o przyznaniu Ci tego stanowiska
Trenuj,rośnij duży i osiągaj zwierzęce wyniki tego Ci żyzę z całego serca(jesli jesteś , Tą osobą o której myślę)

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-04-27 06:52:15

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-04-27 06:54:28

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-04-27 06:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
https://www.sfd.pl/TRZECIE_MISTRZOSTWA_MAZOWSZA_WL._14.06.2008_NASIELSK-t390129-s15.html
xnxx -A oto kilka twych wcześniejszych postów .......
Stoisz na wietrze łopocząc jak flaga....

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-04-27 08:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Faktycznie jak flaga...

xnxx - Robert chciał dzielić się wiedzą gromadzoną przez lata z młodszymi zawodnikami tak aby w przyszłości mogli wyciskać podobne jak i większe cieżary. Nie jest osobą, która gromadzi wiedzę tylko dla siebie i z nikim się nie dzieli. Miałem przyjemność rozmawiania z Robertem kilka razy dlatego SFD zaproponowało Robertowi status doradcy ze względu na doświadczenie, wyniki jakie osiągnął i osiągnie a przede wszystkim na otwartość dla innych, chęć podzielenia się wiedzą. Z całą pewnością młodszy mniej doświadczony zawodnik jeśli zgłosi się po radę otrzyma ją.
Twój komentarz umówmy się zachowaj dla siebie i nie kontynuuj tematu dalej bo nie ma sensu. Napisałeś co wiedziałeś i ok. Masz swoje zabawki My mamy swoje zabawki.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 400
Potwierdzam slowa WUCHTY,ze jesli do KRUSZYNY zglosi sie z prosba o porade zawodnik duzo mniej doswiadczony napewno nie zostanie bez odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
sprostowanie :

expert ; osoba która jest autorytetem w tym sporcie. Posiada wiedzę i przekłada się to na jej wyniki sportowe. Mogę podać kilka osób które jak dla mnie są autorytetami w tej dziedzinie. Ich starty są zawsze profesjonalne. a wyniki jakie robią imponujące.
np. J.Wegiera!

Doradca: osoba która tutaj na forum się udziela, czasami potrafi dobrze i trafnie coś zasugerować. i tutaj Kruszyna jest jak najbardziej odpowiednią osobą.

Nie chciałem Roberta obrazić ani pomniejszyć wyników jakie osiągnął ale autorytetem i expertem dla mnie osobiście nie jest.
Jest po prostu"kolegą" z pomostów i sam nie przypuszczałem że kilka słów krytyki i uszczypliwości pod jego adresem tag go urażą.

Faktycznie opinie zmieniam jak chorągiewka bo byłem przekonanym iż w 2008 rekord Mirowskiego w p125 poprawi Kruszyna (w 2010 sądzę ze będzie to D.Grabowski.

myślałem także że post pojawił się tutaj po to aby podyskutować na jego temat, a widocznie założyciel zapomniał go zablokować żeby się nikt nie dopisał i nie poddał pod dyskusję tego co jest napisane. Wiec hyle głowę i PRZEPRASZAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Konstruktywnej krytyki nigdy dość.
Ale konstruktywnej....
A to ,że ktoś kto kocha tą dyscyplinę i poświęca swój wolny czas żeby próbować pomóc młodszym stażem zawodnikom (nigdy nie miałem aspiracji ,żeby probować pomóc zawodnikom takim jak ty,chodzi o staż i wyniki)to chyba nie przejaw zadufania w sobie i pokazywania wszystkim :"jaki to ja nie jestem wszystkowiedzący"
Trochę kilogramów w swoim życiu przerzuciłem,mam już jakieś doświadczenie i chciałbym mięc szansę nie zostawić go dla siebie,tylko podzielić się nim.A nie tłumaczyć się z tego tu na forum
Polska to taki kraj,gdzie wszyscy patrzą na ludzi tzw :społeczników ,jak na *****i.Najlepiej jest wszystko krytykować,nie dając nic w zamian.To chyba nie tak.
A tak wogóle to nigdy nie byłem twoim kolegą(nawet z pomostu).
I też nie rozumiem skąd u diabła wytrzasnąłeś słowo Ekspert,o którym nigdzie nie było mowy.Nazwę twą wypowiedz w sposób ogładny jako kontrowersyjną,nie mowiąc co ty.....

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-04-28 14:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
to ja bede pierwszy można jakiś dobry plan na wyciskanie ? bo stoje w miejscu 2 lata prawie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Zapraszam na priv.Napisz mi jaki teraz masz plan.
Jakie są twe priorytety,czy ciśniesz w koszuli,na jakich trenujesz ciżarach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Ja spotkałem się parę razy z Kruszyną na zawodach i sądzę ze ma duże doświadczenie w tej dyscyplinie i warto wysłuchać co ma do powiedzenia bo na pewno jego wypowiedzi nie zaszkodzą a wręcz mogą pomóc mniej doświadczonym wyciskaczom i nie tylko. Pozdrawiam cię Robercie

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
Kruszyna czy masz jakieś doświadczenie z treningiem westside barbell?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST w armwrestlingu

Następny temat

Trójbój a masa

WHEY premium