SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KO czy X-pand?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Wiem, że to nie w porządku, ale pod wpływm tych rewelacji sram na t i nie odbieram przesyłki od tego oszusta. Zresztą koleżka jest przedsiębiorcą i musi byc przygotowany na zwroty

tylko teraz nie mam pojęcia co mam kupic. Chciałem XP i jakiś booster NO. Panowie sklepowi, co doradzacie? Staż na poważnie i z dietą ok. 2,5 roku, 190 wzrostu, 93 kg wagi po odtłuszeniu.

ps. niepotrzebnie się pucowałem, że nie odbiorę przesyłki - teraz mi ani Bim, ani Czarny nie prześlą za zaliczeniem :-%

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
to zapodaj XP+KO
lub 2 puchy XP
lub Xp i white blood czy inny stuff od Czarnego

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 602
SMIESZNE SA TE TEMATY KTORE KTOS WKLEIL WCZESNIEJ A AUTOR PIERWSZEGO MUSIALBYC STRASZNYM d****EM
U CYBERA MASZ NORMALNIE MOZLIWOSC ZWROTU TOWARU JEZELI COS JEST NIE TAK I DOSTAJESZ NOWY A TAKIE OPOWIESCI ZE CELOWO WCISKA FELERNY TOWAR MOZEMY WLOZYC MIEDZY BAJKI
CO NIEKTORZY SA PO PROSTU ZALOSNI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
tez Cie kochamy ;*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
SKARPECIARZE niech wypier.dalają do Imperium sportu!!!!!!!!!!!!!!!!! (Bul dostałem bana? )

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 602
karol15 a rodzice wiedza jakich ty brzydkich slow uzywasz?
zamilcz dziecko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie raz cyber robił wały
te jego białka sni
zamiast 80% to miały 30-40%
xp wy***ka
i jestem pewny na 100% ze wieeeele numerów wywynietych przez cybera nie zostało opublikowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
co do tych bialek z imperium.. Ja jestem zadowolony (BRON BOZE NIKOGO NIE POPIERAM ZASTANAWIAM SIE NAD DOPLATA 50 ZL DO 2 XP U CZARNEGO BO JEDNAK SPORO PIENIEDZY)

mialem wheya sni i byla oka - tzn byly odpowiednie gazy przy wiekszej porcji co wskazuje na spora ilosc bialka teraz wcinam bialko SANa i i jest swietne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
Rozkazywać możesz swoim chłoptasiom na IS po zahipnotyzowaniu ich 40% białkiem, rozgnieceniu kilofem grudy w xp i powąchaniu mega spejsowych skarpetek cybera...

Zmieniony przez - Karol15lat w dniu 2005-08-04 11:16:43

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Dobra wezme 2 x Xp z suple.fc.pl
mam jeszcze TT weidera

dolozyc do tego glutabolic?

nie orientujecie sie ile bede czekal na paczke?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo a glukoza+ fruktoza

Następny temat

Suplementy w Anglii

WHEY premium