SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOKS BEZ TRADZIKU!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nandrolony (deca, superka), winstrol.. te które mają mały wpływ na gruczoły łojowe (to chyba drugorzędna cecha więc poraz polejny napisze - te o niskiem androgeniczności).. unikaj testosteronów to będzie OK.. a poza tym to czym wy sie przejmujecie? Syfy to jeden z najmniej szkodliwych skutków ubocznych.. da sie je zwalczyć :) benzacne + 3g wit B5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Gdzie moge kupic B5, czy te 3g brac codziennie i czy brac to dopiero po czy juz w trakcie cyklu???????????????????????

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
B5 kupisz w aptece.. a zaczynasz brać jak sie pokazują.. generalnie na cyklu bcomplex szamaj do każdego posiłku.. dbaj o higiene - codzienne prysznice.. możesz szorować plecy i bary mydłem siarkowym - też w aptece dostaniesz tanio..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
test heh.... na syfy accutane a zresztą i tak***** daje... zresztą ja to ******le

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Accutane****a daje??????
No co Ty wkrecasz, toz to jedyny skuteczny srodek na syfy na tym ***anym swiecie!!!!!!!!!!!!

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
h** prawda
sprawdzałeś????????

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Nie
Ale teraz po wakacjach bede bral roaccutane, moi znajomi biora i im wszystkim przechodzi!!!!!!!!!!!!!!!

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
no to ja jestem inny.......
co to znaczy biorą..??? po kontrolą lekarza czy poprostu biorą..?? ..jaki czas.. jakie dawki..??
tak na marginesie accut niezłe g****....

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Kolezanka bierze 4 miesiac z tego co sie orientuje aktualnie 30mg dziennie, za***iscie jej wszystko zeszlo!!!!!!
Jakie Ty brales dawki i przez jaki czas ze tak narzekasz??????
ps:Jezeli miales tradzik posterydowy to sie nie dziw, ten lek nie dziala na tradzik posterydowy!!!!!!!!!!

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
cztery miechy po 30mg nieżle ...mam nadzieje że przynajmniej 3razy robiła ogólne badania ..głównie wątroba i nerki..
....ma się rozumiec że non stop sylimarol...
już trochu niepamiętam ale wyszło 3miechy po chyba.. niewiem niepamiętam...
syfki nie posterydowe bo wtedy nic niebrałem....
nażekam i nażekam ale fakt że troche pomogło ale troche...odużo za mało..
koleżanka chyba churtowo pomatki wcina?????

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pozbyc sie tluszcze przy uzyciu koxu

Następny temat

<<<< winko + deka 1 cykl >>>>

WHEY premium