SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KA - proszek kapsułkom nie równy??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
wiem tylko zeby nie bylo tej "wojny" o ktorej wspominal Cyklon to uscislilem
tak sobie mysle ze te kapsulki moze napromieniowane sa czyms
ide spac dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
ja ze strony uzytkownika,testera
Jako pierwszy moj alkalyn poszedl Ultimate,
dalej F.A.
Aktualnie biore Olimp I wlasnie ten zrobil mi najlepiej, o czym wielokrotnie tu pisalem
Faktem jest, ze olimpowego biore 30% wiecej aktualnie
ale wlasnie z racji formy,wygody I mych osobistych odczuc w czasie cyklu wlasnie ten polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
W maju tego roku i potem w sierpniu AAP wysłał taki email do firm,które kapsułkuja Krealkalyn.Prosi żeby jesli to mozliwe zrobili ciensze scianki kapsułek-chyba tak to mozna ując?Rozmawiałem z nimi na ten temat i powiedzieli,że mają sygnały z róznym miejsc na swiecie,że "inne" kapsy nie działają jak trzeba.
To nie jest mój wymysł tylko przedstawiłem opinie AAP.Im zależy najbardziej żeby klienci byli zadowoleni.
Dzięki i zdrowia.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
u mnie wlasnie tak bylo
bralem w jednym cyklu

1 ka od fa super pompa

2 od olimpu niestety cos bylo nie tak myslalem ze poprostu organizm juz sie przyzwyczail do alkynu i nic nie czulem

3 proszek od fa i znowu bylo super
czyli wniosek taki ze lepiej kupowac w proszku
a i zeby nie bylo bardzo lubie olimp jak rowniez produkty od animala

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
Junior chodzi o to ze FA mowilo ze jak sie bierze proszek trzeba jesc go o 20% wiecej jak w kapsulkach (tych fioletowych)...olimp nie ma tu nic do rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
moze zle sie wyrazilem poprostu jak bralem kapsy od olimpu to jakos nie czulem ich w porownaniu z takimi samymi dawkami od fa

ojj dobra mniejsza z tym kazdy zrobi kupi to co mu pasuje a olimp wyposcil teraz proszek w bdb cenie a wiec mysle ze moze sie jeszcze raz skusze

zobaczymy

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok

w przyszlym tygodniu

w dziale testowym 3 panow zacznie test
50dni po 6 caps 1250mg dziennie
zobaczymy odczucia

dawka super
i w podobny efekt wierze

a jako laik
grubosc scianek kapsow i jej wpływ na dzialanie zawartosci
oceniam jako dowcip

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2006-11-14 16:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
też nie chce mi się wierzyć
że grubość ścianek może mieć jakikolwiek wpływ na działanie produktu


Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Bull,jaki sens ma ten email wysłany do firm?Chłop ma działke od tego jak dużo produktu bedzie sprzedane wiec chce żeby jakośc była lepsza.Dlaczego żadna firma niec o tym nie mówi?
Rozmawiałem osobiście z Gollinim na ten temat i potwierdził to.Dowcip.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mam Ci powiedziec?


wole produkt pewniejszy
ale nie wierze w kazde slowo nawet na papierze
ktore zobacze czy uslysze
na taki juz jestem

zatem bede cierpliwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grudniowy cykl

Następny temat

żadnych efektów...

WHEY premium