SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KA - proszek kapsułkom nie równy??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Napiszmy odrazu ,że Krealkalyn to dowcip.
Wracajac do tematu.Pokazeł email nie po to żeby zrobic zadyme tylko dla informacji.
Po naszych reklamach,że "Liczy sie tylko oryginał" AAP miał zażalenia z Polski i nie interweniował.Powod jest znanyLiczy sie tylko orygiał.Po to wysłali ten email do producentów.Ja sie pod nim nie podpisałem.Ja o kapsach wiedziałem na długo zanim polskie firmy wzieły sie za kapsułkowanie.Rozmawiałem z AAP i juz dawno sugerowały firmie z Holandi i pewnej amerykanskiej o zmianie kapsułek.
Zdrowia i myslę,że temat wyczerpany.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
kurde ludzie tu nie chodzi o prownywanie kapsulek poszczegolnych firm!!
to chodzi o produkt tej samej firmy!! proszek vs kapsulki oba od FA..dlaczego proszku treba brac wiecej o 20% niz zawartosc kapsulek tego samego produktu tej samej firmy...mowa caly czas o FA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Tego dokładnie nie wiem.Pytałem sie AAP i powiedzieli,że z doswiadczenia proszku potrzeba wiecej niz podobna zawartośc KA w kapsach.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
no to wyjasnili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Dobra napisze email i zadam pytanie.Jak tylko dostane odpowiedz to wstawie.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
napisalem wszystko na 1 stronie,
nie rozumiem

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
to napisz jak mozesz po polsku dla prostych ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
trzeba było się uczyć w szkole angielskiego

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
ja mialem przez 3 lata jeden czas "to be" czy jakos tak, ale i tak nic nie umiem z niego bo...wiadomo co sie dzieje w polskich szkolach-dzialo sie tez wcesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Słyszał ktoś o "zupie z gwoździa"? To taka mądra bajka, ale niektórym zamiast tego puszczali dziennik.. Otóż pewien Cygan powiedział prostej kobicinie, ze umie robić zupę z gwoździa. Poprosił o garnek z wodą, wsadził gwoździa i kazał babce podawac kolejne składniki zwykłej zupy. Kiedy zupka była gotowa, wyjął skrycie gwoździa, najadł się, podziekował a babka wciąż robiła wielkie oczy.
KA to zupa z gwoździa a konkretnie cenne mono z bezwartosciową sodą i tyle.
A ci którzy nabrali się jak ta babka, zastanawiają się tu czy gwóźdź lepszy prosty, czy krzywy )

Zmieniony przez - Murban w dniu 2006-11-15 00:24:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grudniowy cykl

Następny temat

żadnych efektów...

WHEY premium