SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARATEKA I JEGO WYWODY :D

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olokk, nasz przyszly wojownik ;)

najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karateka jak mowisz ze masz bardzo wysoki stopien to czy nie moglbys w koncu go zdradzic?

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eh...


najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Najemnik, nasz teraźniejszy wojownik

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh ja szanuje wszystkich

OSU (jak zwykles mowic na forum !!!! Sensei

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co to komu mi tak jest dobrze i prosze to uszanować

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej zapomnijmy o tym pytaniu

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok No COMMENT karateka jezeli kiedys bog pozwoli to dostaniesz w ciry za te klamstwa... ale coz twoje brocha i***** mi do tego, uwazam ze ten temat jest zakonczony i prosze o nie udzielanie sie juz wiecej w tym poscie bo widze ze i tak to gowno da... a faktycznie musze przyznac ze zrobilem blad piszac go, poniewaz znowu zaczynaja sie klotnie i wasnie (ktore zreszta sam zaczalem - ehh nie cierpie lamerstwa i kozactwa zaprezentowanego przez kolege karateke...). Karateka zycze powodzenia na forum i moze jakies wnioski wyciagniesz ze nie warto pisac rzeczy nie pokrywajacych sie z rzeczywistoscia... poza tym nie mozesz pisac ze koykoushin jest the best, bo w koncu wpadniesz tak jak Boruta (chociaz on sie z swoja wiedza nie ukrywal i mial na to niezle dowody)... Pozdrawiam wszystkich (zwlaszcza Torpedora ) i tyle bylo na ten temat...

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 525
"Moje pierwsze posty na tym forum miały na celu sprawdzenia wiedzy osób tutaj wystepującyc w sprawie kyokushin." - aaaaaaaaa buhahahaha nie to ****a nie moge takiego piździelca to jeszcze nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łokietki, czy skuteczne ?

Następny temat

Royce+Royler wywiad przed Pride 22 (eng)

WHEY premium