SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAMAGRA - Ajanta Pharma

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41868

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
A Panowie, jak to jest z tymi kolorami?

Bo tak sie sklada ze mam niebieskie i zielone. Raz zjadlem cala niebieska i tak sie zdarzylo, ze sie poklucilem sie ostro z panna(nerwy na cyklu mam niesamowite :/) no i z seksu nici. Polozylem sie kolo niej do wyra, oczywiscie zadnej stymulacji seksualnej nie bylo. Jedyne co odczulem to na******lajacy ostro leb. Ja rozumiem, ze to nie jest magiczna pigulka ktora sie wrzuca i pala furczy jak rakieta, ale czy nie powininem czuc chociaz wiekszego pociagu?

Z tego co wyczytalem na necie to niebiskie to stare partie, moze nie dziala juz? A moze wy***ka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39250
Hehe. Ten lek nie zwiększa libido-pała nigdy sama nie stanie...musisz się podniecić..."stymulacja" jak najbardziej wskazana. Ten środek działa tylko rozszerzanie naczyń krwionośnych-więc musisz pomarszczyc freda troche Ale jesli bolala Cie glowa to dzialalo.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
No bania szarpala i to nie malo :/ Hehe, wiesz, srednio mi sie chcialo marszyc freda lezac w****iony kolo dupy ;D

W ten weekend zarzuce polowe zielonej, zobaczymy jak bedzie dzialac, bo jakos sobie tego nie wyborazam. Ze co? Skoncze dymac raz, dupa zrobi mi loda i pala znowu odrazu stanie? Czy jak to dziala? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
zlejesz sie a kuska dalej bedzie stala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
ja tak mam bez zadnych wspomagaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Eee to cycus glancus, musze faktycznie przetestowac, zeby tylko kondyncji starczylo ;D

Dobra sprawa, bo ostatnio dupa zaczela mi narzekac, ze ja w seksie to tylko daze do tego zeby sie spuscic i stosunek trwa maaax 10 min :) A coz ja poradze, ze ja chce sie zlac i tyle? Ahh ten testosteron :D

Swoja droga dzisiaj zaczynam 4 tydzien deki(400 mg e7d) i nie wiem czy sobie zaczalem wkrecac czy nie, ale przy 500 mg tescia tak jakby mi libido zaczelo padac :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
ale masz kobiete surową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Taa hehe, ale coz zrobic? Zreszta ja tego nie rozumiem, jakos sobie nie wyobrazam zeby sie dymac pol godziny :) Po co? ;) Rozumiem ze gra wstepna itp. itd. ale jej chodzi ze oprocz tego zeby ja posuwac z 30 minut. No zarty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
bata na tą babe zastosuj i niech nie pyskuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39250
Dobra sprawa, bo ostatnio dupa zaczela mi narzekac, ze ja w seksie to tylko daze do tego zeby sie spuscic i stosunek trwa maaax 10 min :)

No to ladnie masz...wspolczuje ci Jesli 10 min to za malo to masz klopot...Jesli twoja kobieta nie potrafi osiagnac orgazmu w 10 min to znaczy ze cos zle robicie Moze miales na mysli 1 minute?

POWERED BY ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ANABOL - British Dispensary

Następny temat

T3 Cytomel - Berlin Chemie

WHEY premium