SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bielko ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
Ale jezeli skonczylem cykl na Xpandzie jakies 3 tygodnie temu to czy teraz oplaca sie kupowac Storma? Nawet jesli mam kase?? beda jakies efekty??

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Przerwa miedzy jedna odzywka kreatynowa a druga powinna trwac tyle ile cykl na tej pierwszej odzywce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
sogi leca wypowiadajcie sie

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
poczekaj jeszce ze 3 tygodnie w ktorych odlozysz na SHOCKA polaczysz ze STORMEM i bedzie git1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
A moze narazie wezme NitroProGen sam bede go stosowal jak uzupelnie diety za 3 tygodnie pomysle o SHOCKU + STORMIE i wtedy o czyms jeszcze co Wy na to?
Bo STORM + SHOCK to wysniesie juz ~400zl i mowicie ze te 2 produkty razem polczaone daja bardzo dobry efekt silowy??
pozdrawiam i dzikeuje za odpowiedzi :)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Daj sobie spokoj z tym stormem i shockiem to jest od****a kasy !! Kup sobie nowego xp lub xpe. Jezeli jeszcze nie barles zadnej kreatyny to wez sobie kup ten kre-alkalyn i ci ladnie sila pojdzie. Ja bralem tcm i bez zadnej diety i specjalnego treningu poszlem ze 100 na 111. Na stowie stalo mi okolo trzy miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Z tego co tu piszesz wynika ze kasy to nie masz opor wiec nie kupuj tego nitroprgena tylko zwykla ostrowie plu na noc zma apteczne i tez bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
Problem jest taki ze ja juz bralem XP :) tez mi sila poszla z 70kg na ~100kg :) polecam a teraz chodzi mi o STORMA :)Mowisz ze cena nie idzie z jakoscia ?:)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
Zle przyczytalem Czrnuch polecal zamiast STORMA SHOCKA, mysalem ze razem te 2 produkty sorry:)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Powiem Ci szczerze ze mnie ten storm nie przekonuje a do tego 189 zl ! Co ztego ze tam porcji jest duzo. Jak chcesz na sile to dobry trening i kup sobie kreatyne ale odpocznij po tym xp. Ja bym na twoim miejscu sprobowal kre-alkalyn
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM

Następny temat

Co wybrać ?

forma lato