SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki antyestrogen do tego cyklu :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Absolutnie obejdzie się bez antyestrogenów. Dobra dieta, cynk, aeroby i nic więcej nie trzeba.

Ps. Zakłujesz sie na smierc.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
Hehe już tydzień jade ED tylko w barki i dyskomfortu nie czuje

Chodzi o to że troche podejrzanie wyglądają moje cyce i dlatego może warto byłoby 10mg/ed zastosować. Tylko czy to nie wpłynie na efekt koncowy hehe?

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3293
cynk zapobiega napewno retencji wody a czy zapobiega przed gino to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
cynk wysusza..



...nablonek skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
"Absolutnie obejdzie się bez antyestrogenów. Dobra dieta, cynk, aeroby i nic więcej nie trzeba" Eor to było do SQdziki czy do mnie bo nie wiem :P czy warto abym dołączał antyestrogen po tym zdaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
ja przy takich dawkach jak Ty Sqs dostalem gino...

teraz bioer 10mg tamo i jest ok, chodzic mam wrazenie ze nie ma prelnej petardy... byc moze susta egipska nie jest najlepsza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
no właśnie te moje cycki tez jakies dziwnie podejrzane są wiec sie pytam czy 10mg/ed bedzie dobrym wyjsciem i czy w duzym stopniu wpłynie na przyrosty?

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
to może zastąp tamoxifen/nolvadex Arimidexem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
za Ari musiałbym zapłacic 2x tyle co za tamoxifen, a ja bym tak wszystkiego na arimidex nie stawiał, bo on tez cudów nie czyni Jak świat światem to wszystkie stare koksy na tamoxifenie jechali i dobrze było hehe

Szczerze bym zainwestował i sie nie prubuje wykrecic tylko z kasą u mnie słabo (ostatnio kisze kase jak chui)

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
sorry panowie ale wqrwia mnie juz pytanie o ograniczenie przyrostow.. pytam jakich???!!! jesli ktos chce miec wiecej o 2cm ualengo jak swonia sadla prosze bardzo chyba liczy sie estetyka, i proporcje , powoli a do celu nie?? jezeli nie to nie bierzecie tamo, ari , provi i zadnych innnych srodkowbo po co, susta i metan plus kroma chelba ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO o tym sadzicie??

Następny temat

Cidoteston Giza A.R.E (Egipt) 1 ml 250mg

WHEY premium