SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to bić ? IGF1-LR3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja mieszkam w stanach apropo juz pol zycia, znam wiele zawodnikow z najwyzszej polki wiec jaki ty igf bedziesz miec jesli moge wiedziec ?
A skoro nie jestes tempy to zapewne wyczytes w google ze injekcje des sie robi domiesniowo tylko, bo powoduja rozrost lokalny wiec w brzuch tego nie bij.



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-03-17 17:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
mm1986
Ja mieszkam w stanach apropo juz pol zycia, znam wiele zawodnikow z najwyzszej polki wiec jaki ty igf bedziesz miec jesli moge wiedziec ?
A skoro nie jestes tempy to zapewne wyczytes w google ze injekcje des sie robi domiesniowo tylko, bo powoduja rozrost lokalny wiec w brzuch tego nie bij.




Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-03-17 17:51:14

Czyli jednak chcesz powiedzieć że istnieje ori. ? A kto powiedział że ja w Polsce mieszkam. Nie ważne nie o tym temat kto co może mieć. Grzecznie pytam o technike ini. i tylko tyle chciałbym wiedzieć. Wyczytałem że w mięsień, ale jak to w praktyce się robi nie mam pojecia. Tak trudno wytłumaczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie wiesz jak wykonac zastrzyk w miesien a chcesz igf brac ? Poszukaj na yt beda filmiki jak wykonac zastrzyk domiesniowo. Ori igf oczywiscie ze istnieje, tylko cena za 1mg np w usa 900$ a dostepnosc minimalna, jest pare zakladow ktore to produkuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Panowie, tĘpy...ęęęęęę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Odkopię, żeby nie zakładać nowego tematu. Jakie mieliście odczucia przy biciu igf-1 lr3? Zrobilem sobie przerwe od gh i z ciekawosci wskoczyłem na ten wlasnie igf. O efektach nie bede pisal, bo musialoby isc solo zeby miec jakies odniesienie, natomiast odczucia są dosyć wyraźne. Mianowicie, w ciągu kilku minut po strzale zalewają mnie poty, później przychodzi głód, naprawdę mocny głód, jak po wbiciu dużej dawki insy. Testowalem kiedys ghpr-6, wiec z gory zaznaczam, ze to nie taki głodek jak po ghrp, i nie ustepuje po kilku dniach. Zwyczajnie czuć nagły spadek cukru. Poziomu igf nie badalem, bo niedawno odstawilem gh, wiec igf i tak mialem pow normy. W kazdym razie, fajnie to cos cokolwiek jest w srodku moze sie spisywac na cyklach masowych, ze wzgledu na mozliwosc wcisniecia ogromnych ilosci jedzenia np. po treningu. Ktoś bił? Podzielcie sie wrazeniami
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia jak zwalczyć najlepiej?

Następny temat

Wynik testosteronu do oceny.

WHEY premium