SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przechowywać winko HELP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Dzięki chłopaki,macie po sogu za trafne odpowiedzi
miałem wątpliwości bo raz te bańki a dwa że ponoć szoty b.często bolą a u mnie nic

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
..."dojdziesz do wprawy i będzie ok"-no faktwinka jeszcze nie strzelałem...inncy było troszkie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ja co dziennie widzę kolesia co winko wali od rana, ten to ma wprawę.
Stoi, rozgląda się czy nikt nie patrzy, łapie zębami za korek, wyciąga go i łoi do połowy na bezdechu.
Wyciera usta ręką, mówi do siebie "miodzio", odpala mocnego i już może spokojnie coś zjeść.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
winko cie nie boli ? to moze nie winko

musi boleć bo to na bazie wody i jak wstrzykujesz to ładnie 'rozrywa' mięsień dlatego polecam dupe bo ona mniej wrażliwa

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
FAK..juz sam nie wiemfaktem jest że po szocie z propa boli już 2 dzień a po szocie winka praktycznie nic nie czułemqwa może mam ampuły pozamieniane...
...no niezłe jaja by były jesli się okaże że mam wy***kę,no ale na bazie wody jest na pewno więc skoro każdy na bazie wody boli to juz nic z tego nie rozumiem..

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ILE WOGÓLE POWINNO BYĆ SUBSTANCJI NA DNIE i czy ma być w stosunku 1:1 z wodą czy jak????Bo dostane KUR.WICY chyba zara z tym winem!!Na jednych stronach pisze że substancji powinno być dużo a na innych na fotce jest jej mało i pisze że to jest nowa wersja winstrolu(?)
HELP!!

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
jak pozostawisz fiolke na pare godzin to powinna ładnie oddzielic sie biala substancja w stosunku mniej wiecej pol na pol

jakie masz wino ? zambonu czy siakieś inne a może strombe ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Zambon,zambon....no własnie czytałem że powinno się oddzielic w czasie 2-4 godzin,a jesli dłużej się oddziela to podróba..proszku jest ok 3xmniej niz wody!!!Czy to oznacza ze na bank wy***ka??!!

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
napisy są równe,lekko wypukłe,małymi literami,nie da rady nic zmazać.Ale nie ma tego włosa!Czy on jestna każdej ampułce????

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2004-07-18 19:30:20

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
porownywales fotki ze stronek ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca

Następny temat

Kiedy dokładnie clomid

WHEY premium