SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKI STACK PRZEDTRENINGOWY NA PTC?PRosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1099
Na mnie najlepiej podziałał Xpand x pump..rewelacja;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pany czemu ceny tego mesomorph sa od 100 d0 170 nawet ???jakies rozne wersje sa czy cos ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też mam pytanie odnośnie tego mesomorpha-co on ma takiego w składzie,bo nie moge sie dopatrzeć niczego podejrzanego,a jest w opisie jednej z aukcji-"Jeżeli jesteś profesjonalnym , badz amatorskim atletą i bedziesz badany
na zawodach testem antydopingowym nie używaj tego środka ,zanim środek nie zostanie w 100% wydalony z twojego organizmu poniewaz moze dac pozytywny wynik testu."Czy może to też dodane,aby kozacka reklama była?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Doszła paczka z "mesomorph" i oczywiście dziś była próba z połowy miarki.Mimo że jestem na cyklu pięknie działa.Pompa siła i chęć treningu na plus.Nie ma efektu zejścia.Polecam

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
a jakby stosować te boostery przed treningowe jako pobudzenie?

efki nie moge dostac

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
O mogę powiedzieć że naprawdę na pobudzenie ok.Koncentracja te sprawy.Dziś ciężki dzień.Dużo kilometrów zrobiłem , temperatura i po południu trening jak dawno nie miałem

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
dlugo się utrzymuje taki efekt?

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Ci powiem że nie zauważyłem.Trening wykonany wzorowo a i by się coś szarpnęło jeszcze.To była połowa dawki.Juto nogi będę robił a cały dzień na słońcu nad jeziorem wiec też się zobaczy.Na no-xplode miałem zejścia i mnie to męczyło.

A szał w tym robi podobno to geranium

Zmieniony przez - markimarki w dniu 2010-06-11 21:45:15

Zmieniony przez - markimarki w dniu 2010-06-11 22:12:22

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
nie polecam kreatyny monohydratu jadlem bo jadlem zero efektow

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
marki dostales wersje z agmentyna? zobacz w skladzie.nowsza ma agmentine sulfate.

sa 2 wersje jak narazie stara i nowa z agmentyna po skladzie wiecej roznic nie ma dzialanie tez super z tego co czytam i widze.

a ceny takie bo jakis desperat wystawil na allero za 99 zobacz ze wszystkie inne chodza po 140-160.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2Cykl pomoc w rozpisce

Następny temat

CYKL - prośba o pomoc

WHEY premium