SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Isostar Pytanie :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Hej mam pytanie czy jak mam 13 lat i gram w piłkę nożną to mogę stosować Isostar hydrate & perform, a jeśli tak to jak i kiedy gram mecze 2x30min. Z góry dziękuje za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Przeciez Ty masz 29 lat "Postów:
1
Wiek:
29 lat
Płeć:
Mężczyzna
LPA:
3"
Mozesz. troche przed troche w przerwie troche po i tyle. Nie ma wiekszego znaczenia kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
USgorn wiek jest... więc wiesz odp na pytanie jakie zadałem jak możesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
USgorn
Przeciez Ty masz 29 lat "Postów:
1
Wiek:
29 lat
Płeć:
Mężczyzna
LPA:
3"
Mozesz. troche przed troche w przerwie troche po i tyle. Nie ma wiekszego znaczenia kiedy bedziesz stosowal


Juz odpowiedzialem w pierwszym wpisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Aha dzięki nie zauważyłem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Data odżywek

Następny temat

TREC pomoc:)

WHEY premium