SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile do teścia dołożyć trena.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7652

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

82

Wzrost

168

Obwód ramienia

48

Obwód klatki

Aktualnie nie wiem

Obwód uda

60

Obwód talii

88

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Kozak

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

łącznie z 600 tab mety, 100 tab winstrolu, z 300 ml teścia

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poprawa jakości, zwiekszenie obwodów

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

100 metki 2 dni temu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

13-15

Stan zdrowia

Endoformik

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Astma, nadciśnienie, problemy z żoładkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Porównanie , trenu do testa jest nie na miejscu to dwa zupełnie inne saa, natomiast na twoim etapie zaawansowania i wiedzy sam
testosteron to rozsądna opcja.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Nie porównywałem tych środków. Wiedza nie jest jakaś ogromna, ale także nie jestem laikiem, a co do zaawansowania to bym się kłócił. Trenowałem rok pod okiem Radka Słodkiewicza, studiowałem dietetykę, kilka cykli było mimo, że oparte na jednym środku ale były okresy gdzie 1 gram teścia szedł na tydzień. I na pewno nic z wymienionych przez Ciebie powodów mnie nie hamuje przed trenem ale mam nadzieje, że i tak niebawem pozwolę sobie na tego trena, aby spróbować ten podobno rewelacyjny środek. Dzieki wam za odpowiedzi i pomoc, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Zacząłem cykl i pozostałem przy jednym środku
enan 500 e3d

I zamierzam ciągnąc go powyżej 8 miesięcy ale mam jeszcze 20 ml propa i tak myśle, aby co dwa dni 1 ml wbić, tak na kicka. Plus taki, że jest apteczny. Warto dodać tego propa?

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2015-05-28 14:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Lec na tym enanie i nie kombinuj propa zostaw sobie na pozniej, zejdziesz z enana to wskoczysz na propa, ew propa z trenem i problem Ci sie rozwiaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Dzięki. Tylko, że zapomniałem dodać że data jest do sierpnia, bo zalegał mi w półce długi czas. Dlatego jak nie ma przeciwwskazań to wezmę go i wykorzystam teraz, bo tak by się zmarnował, bo z enana tak jak wspominałem z 8 miesięcy nie zejdę, a planuje jeszcze dłużej go pociągnąć o ile efekty będą zadowalające jak przy ostatnim cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Możesz też manipulować dawkami enana, nie musisz lecieć na tej samej sztywnej dawce co 8 tygodni wbijaj hcg 5000j w dawkach podzielonych.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Podczas 8-miesięcznego cyklu na enanie zaczynałem od bodajże 500 mg ale szybko wskoczyłem na 1000, później znowu 500 przez kilka tyg, 750 przez 4 tyg, aż ostatnie 2 miesiące to była dawka 250 i nie czułem dużej roznicy oprócz tego, że na wiekszej dawce lepsze samopoczucie i regeneracja, a efekty były takie same. Nawet te 2 ostatnie miesiące na tej malej dawce przestałem trzymać dietę i jadłem co popadnie, a na wyglądzie niewiele się to odbiło, krata zachowana i okablowanie także przy mojej tendencji do tycia. Jakoś to połączę, aby więcej niż gram teścia nie szedł w tyg. Dzieki Panowie. Z tym hcg zawsze mam problem i wbijam co 12 tyg 5000 jednostek za jednym razem ale zawsze mnie irytuje dzielenie to na takie małe dawki ale zmienie częstotliwość i podziele na dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hcg wbijaj 5000 podzielone na pol e3d,jak chcesz tego propa wykorzystac daj 100mg e2d i enana 250mg e3d(lub co druga iniekcje propa w jednym strzale,zeby mniej klocia bylo)a po skonczeniu propa podbij dawke enana na te 500 e3d ktore chcesz...ja bym to tak widzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Jestem już 1,5 miesiąca na tym enanie, 500 mg/week ale nietstey ostatnie 2 tyg zrobilem sobie wakacje i podjadałem sporo cukrów prostych, trochę mnie podlało, od 3 dni trzymam czystą miche i obciąłem kaloryczność i myśle aby dodać tego trena ace 300 mg na tydzień przez 6-8 tyg, od razu po zakończeniu trena to 5 tyś hcg bym przybił, enan bez zmian i do tego z 100 mety, a po zakończeniu metanabolu zwiększyć dawke enana do 750 . Może być, czy inna propozycja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
podejmij no męska decyzję
zredukuj co tam wrzuciłeś na tym testo potem wrzuć ten tren na takiej ilości testa mięsień nie poleci a potem wykorzystaj ten tren na maxa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proscar

Następny temat

Za wcześnie podany clomid i proviron

WHEY premium