SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile ściskacie na iron handzie???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4330
Witam chciałem sie dowiedziec jaki jest wasz najlepszy wynik w ściskaniu iron handa, przy odpowiedzi mozecie napisac ile cwiczyliscie na nim. Ja cwicze 3 tygodnie i jestem w stanie narazie scisnąc 5 spręzyn 3 razy... pozdrawiam

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Z Voevody to już wcale nie taki aktualny mistrz świata aktualnym jest Bagent Voevoda w 2005 roku przestał startowac w AW.
A tak na marginesie to on wraca w końcu czy nie???

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
jesli mowisz o tych standardowych sprzezynach to ja je sciskam w seriach po 20 razy przewaznie...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4330
heh to niezle:P musze jeszcze sporo potrenowac:) ale mam czas do konca roku będe miał zelazną łape:)... i jeszcze jedno jak to jest bo gdzies czytałem ze za scisnięcie 50 razy 5 spręzyn mozna dostac iron handa za darmo

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
no sa tam jakies promocje, ale nie orientuje sie aktualnie... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Ja dzisiaj zamówiłem iron handa i juz sie nie moge doczekac az go wyprubuje hehe ciekawe jak mi pujdzie... mam nadzieje ze nie jestem słabiakiem. Jak bede znał swój wynik to napisze.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4330
noi jak z wynikami???

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
No własnie jescze mi go nie przysłali a zamówiłem juz 12 dni temu a niby na strnce pisze ze trzeba czekac od 3 -5 dni chyba o ile dobrze pamiętam. I nie wiem teraz chyba bedę musiał napisac maila i sie zapytac czemu nie przysyłaja. Jutr jeszcze skocze na poczte sie dowiedziec a jak nie to maila pisze

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4330
to niedobrze a gdzie zamawiałes na allegro??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
nie no w sklepie na www.armpower.net własnie zaraz bede prubował sie z nimi skontaktowac bo juz mnie to czekanie zaczyna wkurzac.
pozdro

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4330
wiadomo ze sie wkurzasz moze zamówienie gdzies sie zawieruszyło jak nie ma na poczcie to musisz z kims z firmy pogadac pozdro

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
Pytanko z innej beczki..czy ten przyrząd jest dobry na rozwój przedramienia w sensie powiększenia jego obwodu czy raczej tylko na siłę ścisku dłoni??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Linki strongman - pytanie

Następny temat

Nie bedzie wiecej siłaczy w TVN

WHEY premium