SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ila zarabiają koszykarze?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
to ja wiem ze jak grasz w juniorach i dochodzisz do jakiegos odpowiedniego wieku 18,19,20 lat i jestes za stary na gre w juniorach to trener druzyny senioskiej sprawdza czy sie nadAJESZ Z UMIEJETNOSCIAMI DO DRUZYNY SENIORSKIEJ(O ILE MASZ OCHOTE GRAC W SENIORACH BO TO JUZ WIEKSZE WYZWANIE)I CIE ALBO PRZYJMUJE ALBO NIE. ALE CHODZI MI O TYCH KTORZY MAJA JUZ JAKIES UMIEJETNOSCI NP UMIĄ RZUCAĆ TEZ Z ZAGŁOWY KOZŁOWAC DWUTAKTY WSADY CZY NAJPROSTSZY ZWÓD CIAŁEM.ITD ALE GRALI DO TEJ PORY TYLKO AMATORSKO SKSY GRA NA ULICZNYCH BOISKA POPROSTU CI KTÓRZY NIE GRALI W JUNIORACH A CHCA GRAC W NORMALNYM KLUBIE I PODJĄC REGULARNE TRENINGI A NA GRE W JUNIORACH SA ZA STARZY.MAJA NP SKONCZONE 19 LAT A W JUNIORACH NAWET STARSZYCH TAKA JEST CHYBA GRANICA WIEKOWA.TO JAK TACY LUDZIE MAJA SIE DOSTAC DO SENIORSKIEJ DRUZYNY?CZY JUZ NIE MAJA ZADNYCH SZANS DOSTAC SIE DO SENIORSKIEJ DRUZYNY?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
to gdzie moga grac ci ktorzy nie grali w juniorach tylko na sksysach czy z kolegami na ulicznych boiskach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
co najpierw trzeba zrobic by dostac sie do klubu koszykaskiego prawdziwej druzyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
TO PO ILE TYSIECY MIESIECZNIE ZARABIAJA BOCHNO,DIDUSZKO,LEONCZYK,KIKOWSKI ZE WEDLUG CIEBIE TO JEST TAK DUZO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
ja mysle ze zarobki zaleza tez od ambicji zawodnikow.mozna w słabymk klubie np 3ligowym zarobic 800 moze 1 tys miesiecznie grajac bardzo mało albo nic jak juz grac to ograniczac sie do prostych podan czy rzutów z najblizszej pozycji.jezdzic na mecze własciwie tylko z nudów i dla towarzytwa.a mozna w takim samym słabym klubie zarobic nawet 3 moze 4tys miesiecznie starac sie wkladac serce do gry byc gwiazda zespołu walczy od pierwszej do ostatniej minuty meczu podejmowac ryzyko probowac niekonwencjonalnych zagran rzuczac z duzej odległosci celnie byc motorem napedowym druzyny probawac nowych trickow trenujac jeszcze duzo indywidualnie starac sie byc kazdym dnu lepszym zawodnikiem.czyli mozna byc koszykarzem tylko po to by moc powiedziec ludziom jestem koszykarzem w seniorskiej druzynie i tyle a mozna ten sport kochac i osiagnac wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
Chlopaki uzywajcie opcji edytuj bo jedna cała strona to wypowiedz jednej i tej samej osoby

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Berba to taka maskotka działu, jego monologi stają się już w pewnych kręgach kultowe.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
rzeczywiscie moje monologi nie mają sensu bo nikt na moje posty nie odpisuje poza tym w wiekszosci pisze rzeczy ktore wszycy wiedza.choc faktem jest ze jak nic nie robisz w druzynie to nic nie zarobic a jak sie starasz to jakies tam pieniadze mozesz zarobic choc milionerem nie zostaniesz.dlatego jak nikt nie bedzie nic pisał to ja nie bede pisac kolejnych wiadomosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
Wiecie co - zarobisz tyle na ile będziesz grał. Jeżeli robisz super "show" i kibice chętnie wypełniają salę, a do tego wygrywacie z drużyną mecze to wtedy macie więcej za bilety, co znaczy że twoja pensja może wzrosnąć.
Odnośnie forum:
Weźcie się nauczcie pisać po polsku. Aby grać dobrze w kosza trzeba myśleć. Koszykówka to gra dla inteligentnych ludzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilometraż

Następny temat

Prosze o mala informacje!!

WHEY premium