SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ W ARMWRESTLINGU

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też się mam zamiar wybrać :D kat do 78kg junior :D więc Edek nie będziesz sam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo czyli tak jak ja :P (do 78kg junior) :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Też mam zamiar wziąć udział w tych zawodach :) Wreszcie "wmiare" blisko odbędzie się coś takiego. Do Wodzisławia mam jakieś 40 kilometrów. Będą to moje pierwsze zawody. Chyba tez kategoria do 78 kg :) więc do zobaczenia Ziga i MatixJaw :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1129
tylko, że wszyscy trzej będziecie musieli w seniorach startować, bo nie ma kategorii juniorskich..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
damy rade :D zawsze to coś doświadczenia się zdobędzie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do zobaczenia Koloh :):)
No szkoda że w tych Seniorach trzeba startować...ale zawsze coś...A to będzie lososwanie przeciwnika czy jak???Czyżby nie chciało im sie rozgrywać kategorii Junior ^^
Pzdr :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
kategorii junior nie ma napewno ze wzgledów organizacyjnych (czas) dla amatorow bedzie organizowany Puchar Polski Amatorów w Tomaszowie Mazowieckim w Marcu..ale o tym pewnie napisze wam Iron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.raciborz.com.pl/art15038.html
tu znowu pisze o juniorach...może być że nie jest napisane junior na innych stronkach bo może że nie jest to kategoria bardziej ważniejsza....Aaaa zobaczy sie co i jak 30 stycznia więc sie tym nie przejmuje....No pozdrawiam i zapraszam na zawody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Juniorzy są do 18 lat? Bo pare dni temu skończyłem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juniorzy (do 18. roku życia)
seniorzy
masters (powyżej 40. roku życia)
grand masters (powyżej 50. roku życia)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

Następny temat

Problem Proszę o pomoc

WHEY premium