SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Mistrzostwa Siłowni Terminatus Juniorów do lat 18.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Widze żę forma Mateusza wzrasta i być może zaliczy ciężar w granicach 165,0-167,5kg.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Najważniejsze to dobrze się bawić i ćwiczyć naturalnie, bez zbednego dopingu. A zawody niech wygra najlepszy :D

Zmieniony przez - ronall w dniu 2008-02-24 21:47:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
jak nie wygrasz to się nie znamy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
To musze się postarać:P na pewno dam z siebie 110% :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Już tylko dziesięć dni do zawodów i liczę na te 110%.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Patrząc na to, iż mogę nie zbić wagi tak mocno jak oczekiwałem to walka zapowiada sie ekscytująca do ostatniego podejścia. Jestem ciekawy jaką forme pokaże nam paweł, który jest moim głównym rywalem tych zawodów. Ma przewage dzięki niskiej masie ciała w przeciwieństwie do mnie i dlatego musze nadrobić pkt wilks'a dużym ciężarem w podejściach. Sam jestem ciekawy komu uda się zdobyć puchar terminatusa do lat 18 w 2008r. Przypomne, że rok temu impreza była bardzo dobrze zorganizowana, odwiedził nas M. Wilk i udzielał porad treningowych, a także pojawił się reporter, który wraz ze zdjęciami, opisał tą impreze :D.Musiałem się zadowolić 2 miejscem, ale kto nie próbuje ten nie wygrywa i tym razem nie odpuszcze!! Pozdrawiam ekipe terminatusa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Już jutro okaże się kto jest najlepszym juniorem do lat 18 w Terminatusie.Przypominam że waga odbędzie się od 15.00 do 16.00.Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu organizatora.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
już jutro...... RONAL....... wam pokaże !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
II MISTRZOSTWA SIŁOWNI TERMINATUS JUNIORÓW DO LAT 18

W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC-DĄBROWA GÓRNICZA 08.03.2008r.

Już po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Siłowni Terminatus najmłodszych uczestników siłowni do lat 18 w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zeszłym roku była tylko jedna kategoria wagowa open w której udział wzięło aż szesnastu zawodników. Tym razem rozegrano trzy kat.wag. do 60,0kg; do82,5kg.oraz powyżej 82,5kg.i też stanęło do rywalizacji szesnastu najmłodszych zawodników. Faworytem mistrzostw w ogólnej klasyfikacji open według formuły Wilks’a był Mateusz Pękala i nie zawiódł naszych oczekiwań zaliczając przy wadze ciała 100,1kg, w trzecim podejściu 160,0kg.zdobywając 97,328, pkt. Drugie miejsce zajął zeszłoroczny zwycięzca I Mistrzostw Terminatusa Paweł Konieczny aktualny Wicemistrz Polski do lat 18 w kat.wag.60,0kg. zaliczając w drugim podejściu ciężar 110,0kg.ustanawiając przy okazji swój rekord życiowy uzyskał 94,688pkt.Niestety trzecie podejście do sztangi ważącej 115,0kg.miał nieudane. Na trzecim miejscu niespodziewanie uplasował się Mateusz Kozieł zaliczając w trzecim podejściu 122,5kg.przy wadze ciała 82,2kg. uzyskał 82,24pkt.W poszczególnych kat.wag zwyciężyli. W kat.wag.do 60,0kg.najlepszym zawodnikiem Terminatusa został Paweł Konieczny 110,0kg, i 94,688pkt. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Skóra 75,0kg.i 69,375pkt. a na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Trela zaliczając 70,0kg co dało mu 60,921pkt. W kat do 82,5kg zwyciężył Mateusz Kozieł który zaliczył wszystkie trzy podejścia i uzyskał ostatecznie 122,5kg.i 82,2465pkt pokonując Radomira Sobczaka 100,0kg.i 74,14 pkt. w punktcji Wilks’a. Trzeci miejsce na podium wywalczał Andrzej Skałka za zaliczone 82,5kg.uzyskał 68,81326pkt.W najcięższej kat.wag.+82,5kg jak wspomniałem wyżej zwyciężył pewnie Mateusz Pękala który za wyciśnięcie ciężaru 160,0kg.uzyskal 97,328pkt.Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy a najlepsi zawodnicy puchary ufundowane przez Prezesa Dąbrowskiego Klubu Karate Artura Srokę i nagrody rzeczowe ufundowane przez Janusza Banasiaka z Centrum Sprzedaży Odżywek TYTAN z Chorzowa oraz od pana Roberta Siciarka . Po tych mistrzostwach zostanie ustalona kadra Terminatusa na zbliżające się Mistrzostwa Śląska 08.06.2008r.w Knurowie i Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 które odbędą się w dniach 21.06-22.06.2008r.w Władysławowie z których powinniśmy przywieść kilka medali indywidualnie oraz zająć wysokie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Mam nadzieję iż mimo kłopotów finansowych uda nam się wyjazd dzięki wydatnej pomocy władz naszego miasta. Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział i zapraszam na następne mistrzostwa za rok.
Za organizatorów
Grzegorz Leski

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Tym razem pokazałem co potrafie!! Gratuluje wszystkim zawodnikom wspaniałej walki do ostatnich chwil, a także organizatorom za wspaniałą organizacje tegorocznych mistrzostw treminatusa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam treningu progresywnego

Następny temat

Otwarte mistrzostwa Wałcza w martwym ciągu.

WHEY premium