SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hydrocortisol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Jak działa na zdrowego człowieka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
dmq92
Na mnie świetnie działa 5-10 min interwalu potem zimny prysznic i jestem jak nowo narodzony. Mimo 10-12h w pracy o treningu
no ogólnie mi wystarczy wejść na siłownię żeby była moc ale czasem przez dzień usypiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
w jakim celu to zainteresowanie ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Znajoma łyka bo musi a mówi że po tym nie może zasnąć i zastanawiam się czy to działa jak pobudzacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a nie może brać wcześniej?lub pogadać z lekarzem o zmianę leków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Haha ona bierze rano chodzi o mnie czy to może mnie pobudzić bo czasem padam na cyce ze tak powiem 12 w pracy plus siłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Ja nawet na trenie nie mam problemu z zaśnięciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
olekfit
Haha ona bierze rano chodzi o mnie czy to może mnie pobudzić bo czasem padam na cyce ze tak powiem 12 w pracy plus siłka i dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
olekfit
Znajoma łyka bo musi a mówi że po tym nie może zasnąć i zastanawiam się czy to działa jak pobudzacz



Nie nadaje się do tego celu, takie eksperymenty z tego typu lekami to głupota.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Efedryne sobie kup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
albo jakiś termogenik

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Dobra Panowie czyli nie bardzo. I tak sprawdziłem musiałem sobie drzemkę zrobić mimo to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o labach Medical, Domestic, Retro.

Następny temat

Końcówka cyklu. Jak z odblokiem

WHEY premium