SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hospitalizacja na bombie. Zapalenie siatkówki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
Po powrocie z wakacji zacząłem źle widzieć. Po dwóch dniach poszedłem do okulisty i okazało się ze Mam zapalenie siatkówki. Kwalifikuję się to do hospitalizacji. Trafiłem do szpitala i nie mogą znaleźć przyczyny. Jeden lekarz mówi że mogło dojść do jakiś reakcji przez to że biorę testosteron. Nie klei mi się to do końca bo biorę teścia od listopada 2022 i zero problemów. Wydaje mi się, że nie mogą znaleźć przyczyny tego zapalenia to łapią się różnych teorii. Jeszcze mnie badają pod różnym kątem. I też białe krwinki podwyższone to podejrzewają jakiś stan zapalny.Jestem caly podziabany to i o tatuażach poruszyli że też nie wiadomo jaki to ma wpływ. Więc łapią się byle czego a najlepiej że to moja wina pewnie.Obecnie podają mi lek steroidowy dexaven na to zapalenie No i temat taki że odstawi Pan ten testosteron. No i nie wiem co robić. Nie chcę schodzić z towaru. Co byście poradzili koledzy? Leci cypio 250 pon, czw.


Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2023-08-28 14:38:36

...Fluctat Nec Mergitur...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
flex1976
Jak nie będzie poprawy a wyjdziesz ze szpitala to dam Ci namiary na prywatną wizytę do profesor która się tym specjalizuje od 30 lat . To ona mi wykluczyła czerniaka i dała drugie życie


Wielkie dzięki! Napisałem na priv
1

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
Ciśnienie oka było sprawdzane? Bo pośrednio test mógłby wpłynąć na ten parametr.

Dla świętego spokoju zejdź na mostek i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
Ciśnienie oka było sprawdzane? Bo pośrednio test mógłby wpłynąć na ten parametr.

Dla świętego spokoju zejdź na mostek na czas leczenia i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
W_ojtek23
Ciśnienie oka było sprawdzane? Bo pośrednio test mógłby wpłynąć na ten parametr.

Dla świętego spokoju zejdź na mostek i tyle.

Ciśnienie oka okej. Wszystkie badania porobione wszystko w porządku zapalenie siatkówki jest ale nie wiedzą z jakiej przyczyny. Ja nadal w szpitalu bo szukają przyczyny jeszcze jakieś czynniki reumatoidalne sprawdzają choroby autoimmunologiczne. Wszystkie bakteryjne jakieś inne czynniki zapalne i tak dalej posprawdzali I nic nie wyszło. Nie wiem co robić z teściem Czy od bloki schodzić czy normalnie bić temat....

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
Osobiście bym odstawił na 2 tyg, i tak bijesz długi estr, więc test będzie krążył, a po 2 tyg bil dawkę trt (100-150mg week). Odblok w chwili obecnej nie jest dobrym pomysłem, bo jakbyś użył cloma, to on też może mieć wpływ na wzrok...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Zejdź z dawki na htz . Osobiście uważam że test nie ma tutaj żadnego związku . Przechodziłem podobny problem kilka lat temu , tylko mnie pojawił się guz pod siatkówką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
flex1976
Zejdź z dawki na htz . Osobiście uważam że test nie ma tutaj żadnego związku . Przechodziłem podobny problem kilka lat temu , tylko mnie pojawił się guz pod siatkówką


Współczuję. Wyjaśnione co było przyczyną? Dobrze się to u Ciebie skończyło? U mnie po pełnym panelu badań nadal nie znaleziono przyczyny. Teraz jeszcze dorzucili oskarżenia że może to być wina stosowania aromasinu bo ponoć ma on jakiś wpływ na oczy i siatkówkę. Tak myślałem żeby na mostek wskoczyć albo htz.

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Problem twój jest taki że przyczyn może być mnóstwo i możesz nie poznać powodu. Nad teściem się nie zastanawiaj, zejdź z niego i czekaj na diagnozę, żadne htz po prostu przestań wbijać, ruszaj z towarem po pełnym wyleczeniu. Właściwie każdy lek może powodować zapalenie siatkówki, jeżeli tego zapalenia szybko nie wygasisz za chwilę wylądujesz na stole operacyjnym i możesz mieć po trenowaniu. W rodzinie miałem przypadek olanego zapalenia siatkówki po tym siatkówka zaczęła się przedzierać i odklejać , operacja i zakaz podnoszenia czegokolwiek z powodu konieczności unikania podnoszenia ciśnienia w oku. Treningi też okresowo zawieś .
Musisz zrozumieć że może zrobić się bardzo poważnie, słuchaj lekarzy i wykonuj wszystko co mówią. Bez teścia i odbloku spokojnie dasz radę przetrwać kilka miesięcy. Odstawiając testosteron wcale nie musisz robić żadnego odbloku ( obecnie nie możesz), jeżeli na odblok się zdecydujesz będziesz go mógł rozpocząć w dowolnym momencie I myśl o tym dopiero po usunięciu problemu
Testosteron również może być przyczyną i to że bierzesz go od listopada 2022 nic nie wyjaśnia to tak jakbyś się dziwił że od koksu dostałeś zawału a bierzesz od 10 lat więc to nie możliwe . Prędzej w tym co ty myślisz nie ma logiki niż w tym co słyszysz od lekarza. Wbijanie teścia wpływa na układ hormonalne którego zaburzenie może być bezpośrednią przyczyną zapalenia siatkówki.






Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-08-29 10:54:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
wietas85
flex1976
Zejdź z dawki na htz . Osobiście uważam że test nie ma tutaj żadnego związku . Przechodziłem podobny problem kilka lat temu , tylko mnie pojawił się guz pod siatkówką


Współczuję. Wyjaśnione co było przyczyną? Dobrze się to u Ciebie skończyło? U mnie po pełnym panelu badań nadal nie znaleziono przyczyny. Teraz jeszcze dorzucili oskarżenia że może to być wina stosowania aromasinu bo ponoć ma on jakiś wpływ na oczy i siatkówkę. Tak myślałem żeby na mostek wskoczyć albo htz.


Z uwagi na to że wróciłem z Egiptu podejrzewali jakąś chorobę zakaźną . Badali mnie w każdym kierunku nawet HIV . Zrobili mi rezonans i wyszedł czerniak . Robiłem nawet PET w kierunku przerzutów . Trochę przeżyłem stresu . Na chwilę obecną kontrolę mam co jakiś czas . Gorzej widzę na to oko ale się nie pogarsza . Na 99% to naczyniak ale żeby sprawdzić dokładnie musieliby zrobić biopsję co by się wiązało z uszkodzenie całkowitym wzroku . W Krakowie masz szpital uniwersytecki specjalizujący się patologia siatkówki , bardzo wysoki poziom .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Ogólnie przez te wszystkie lata konsultowałem się z różnymi specjalistami . Zapalenie siatkówki czyli retinopatia, może mieć wiele przyczyn. Najczęstszą przyczyną jestem właśnie zakażenie wirusowe, np opryszczka, cytomegalowirus lub wirus zapalenia wątroby typu C. Inne możliwe przyczyny to naprzyklad mechaniczne, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, urazy głowy oraz niektóre choroby dziedziczne.Szukania jest trochę . Mnie siatkówka się odwarstwiła przez tego guza ale jest przytwierdzona właśnie do niego , więc jest obraz stabilny . W innym wypadku trening siłowy jest przeciwwskazaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
flex1976
wietas85
flex1976
Zejdź z dawki na htz . Osobiście uważam że test nie ma tutaj żadnego związku . Przechodziłem podobny problem kilka lat temu , tylko mnie pojawił się guz pod siatkówką


Współczuję. Wyjaśnione co było przyczyną? Dobrze się to u Ciebie skończyło? U mnie po pełnym panelu badań nadal nie znaleziono przyczyny. Teraz jeszcze dorzucili oskarżenia że może to być wina stosowania aromasinu bo ponoć ma on jakiś wpływ na oczy i siatkówkę. Tak myślałem żeby na mostek wskoczyć albo htz.


Z uwagi na to że wróciłem z Egiptu podejrzewali jakąś chorobę zakaźną . Badali mnie w każdym kierunku nawet HIV . Zrobili mi rezonans i wyszedł czerniak . Robiłem nawet PET w kierunku przerzutów . Trochę przeżyłem stresu . Na chwilę obecną kontrolę mam co jakiś czas . Gorzej widzę na to oko ale się nie pogarsza . Na 99% to naczyniak ale żeby sprawdzić dokładnie musieliby zrobić biopsję co by się wiązało z uszkodzenie całkowitym wzroku . W Krakowie masz szpital uniwersytecki specjalizujący się patologia siatkówki , bardzo wysoki poziom .


U mnie też stało się to po powrocie z urlopu. Byłem tydzień w Chorwacji. Myślałem że może prześwietliłem te oczy. Ale po badaniu u okulisty okazało się że to zapalenie siatkówki. Mi też robili na hiv, kiłe, wzw, remautoidalne, full morfo, wątrobowe, nerki, zapalne, bolerioza, toksoplazmoza no wszytko po kolei i nic. Nadal czekają na wyniki chorób autoimunologicznych ale to może potrwać do 2 tyg. Cholera wie od czego to dziadostwo. Poprostu dzień po urlopie padło mi na wzrok i mam takie uczucie jakbym był cały czas oślepiony po patrzeniu się w słońce przez jakiś czas


Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2023-08-29 11:10:53

...Fluctat Nec Mergitur...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FUROSEMID - jak brać?

Następny temat

GH na TRT HTZ

WHEY premium