SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hiszpanski BYK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
WZOREK - gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
dzieki e0r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
Trochę mnie zszokowało ze zobaczyłem wypowiedzi WZORKA w tym dziale a jakie jest twoje stanowisko (jeśli możesz się wypowiedzieć ) na temat dopingu w wl i ts !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
xnxx
Ty jak zwykle zszokowany jesteś,chociaż nie wiem za bardzo czym

Powiem ci w tajemnicy,że szukałem jakiegoś cyklu dla siebie bo na samych suplach już mi nie idzie

Dobrze że mi powiedziałeś bo nie wiedziałem o tym ,że nie wolno opuszczać swojego działu


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-12-18 20:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
hmmm....to jak znajdziesz coś dobrego (jesli tu coś jest) to podaj mi tego linka :) też bym chciał coś dobrego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273

A to prawdziwy powód mojej obecności w tym dziale,ktoś wysłał mi linka na e-mail.
przeczytaj wypowiedzi jonny braw
https://www.sfd.pl/Hiszpanski_BYK-t169000-s2.html
https://www.sfd.pl/przygotowania_do_MP-t278775.html niestety nie przeczytasz od początku bo dobry duszek mu pomógł usuwając początek tematu,ale mogę ci go wkleić.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-12-18 21:08:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
przygotowanie do mp ?? musiał być dobry post i kogoś coś zabolało ze go skasował ) a hiszpański byk musi być dobry skoro na niego zwruciłes uwagę po twoich osiągnięciach można sądzićze wiesz co piszesz !! u mnie na siłowni jest gosci co wycisnąl 2,5 kg wiecej od ciebie na PP ale on niechce się podzielićswoimi sekretami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
xnxx
Czy ty coś dzisiaj piłeś,bo straszne brednie piszesz
Przeczytaj dokładnie co napisałem w poście powyżej,i zadaj sobie trochę trudu czytając w temacie przygotownia do mpwszystkie wypowiedzi użytkownika jonny braw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
no własnie nic niepiłem !! tylk oze ten link (2) jest skasowany przez moda i niemoge sięz nim zapoznac niestety !! domyslam sieze ten jony brawo to jakiswyciskacz lub 3 boista który byćmoże cososiągnął ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
wzorek, chodzi o to że jb jawnie przyznaje się że koksował do mp?
jeżeli pobił rekord polski to chyba wyniki były negatywne(o ile miał badania :D)

no pain, no game

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj pierwszy cykl pomozcie mi rozpisac.

Następny temat

Proxylon

WHEY premium