SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

H-Drol - M-Drol Vs. Epithin-E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
1.WIEK: 27
2.WAGA: 75
3.WZROST: 170
4.WYMIARY:
BICEPS: 38 (zaczynalem od 29cm :>)
KLATA: nie potrafie mierzyc, za kazdym razem inaczej, dlatego nie mierze
UDO: 60
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI: 3 lata
6.DIETA
BIALKO: 2,5
WEGLOWDANY: 3,5
TLUSZCZ: 1,5
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy kontakt
8.TRENING: 15,10,5
9.CEL CYKLU: beztluszczowa masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%: ok. 5% za duzo
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ektomorfik
13.STAN ZDROWIA: bdb
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: niska
15.WYNIKI SILOWE: nigdy nie probowalem maxa


Witam.
Planuje cykl na listopad-grudzien i zdecydowalem sie na PH, nie mam jeszcze az na tyle wiedzy w tej dziedzinie i dlatego chce Was spytac, co bedzie lepsze na pierwszy kontakt z PH - Epi czy M-H Drol? A moze polaczyc?
Dodatkowo, jezeli chodzi o oslonki, czy potrzebne, jesli tak to jakie polecacie?
Na koniec oczywiscie odblok, konieczny, jezeli tak to co polecacie, ze srodkow raczej ogolnodostepnych?

Aktualnie jestem na poszerzaniu wiedzy z dziedziny PH, a ten temat ma traktowac, jako pouczenie mnie, dzieki waszym odpowiedzia, bede wiedzial, w czym sie zaglebiac, co czytac, bo wszystkiego ogarnac sie nie da. :)

Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi i nie jezdzijcie po mnie tak odrazu w razie w :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
2x epi na poczatek najlepszy wybor, ostatnio duzo o tym było,mogłes troche poszukać.
Osłonki na watrobe lecytyna ok 7g ed w czasie cyklu i miesiac po, do tego po cyklu hepatil, czosnek w trakcie, minerały i witaminy to chyba nie musze mowic
odblok clomid 1 listek.

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
Wiem ze troche bylo i troche czytalem, lecz ogarnac to wszystko nie jest latwo, z jednego linku do drugiego i tak caly czas, jedni polecaja Epi, drudzy Drola - naprawde ciezko samemu wywnioskowac z postow co dla mnie bedzie lepsze, oraz latwo - ogolnodostepne, raczej clomidu nie dostane od tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antek w srodku cyklu ?

Następny temat

Alpha drol a odbolk

WHEY premium