SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB Mega Caps-NOWOŚĆ!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Byku,
szanuje Twoje zdanie, mozliwe ze mając je na uwadze jeszcze raz przetestuje ten szit.
Nie w treningu siłowym jaki teraz robię, ale w masówce..jednak niczego nie obiecuje, jeśli rozsądek bedzie zbyt silny to nie da rady
Być moze dołoże małe opakowanie do crevolution..zobaczymy.
Dzięki za polemikę
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jak powiedziałem wcześniej, już sam fakt, że wzbudza kontrowersje, jest doniosły.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3403
A ja mam taką prośbę do tych, którzy już stosowali HMB. Mianowicie chciałem się spytać, czy miał ktoś z was po tym suplemencie jakiekolwiek problemy żołądkowe? Mnie to się niestety często zdarza po różnych suplementach (np: nagminnie po BCAA). Chciałbym kupić HMB Mega Caps, no ale obawiam się czy nie będzie podobnych problemów, a wiadomo, to jednak spora kasa i nie chcę, aby poszła na marne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Medard - jakiego typu są te kłopoty?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3403
Panie Sławku - po prostu mam biegunki. Łykam sobie 7 tabletek BCAA na ok. 45 minut przed treningiem, a już często pod koniec treningu, bądź krótko przed zjedzeniem posiłku potreningowego czuję jak coś "jeździ" mi w żołądku i czeka mnie nieuchronnie wizyta w toalecie.
Próbowałem dzielić dawkę BCAA (tzn. przed treningiem i po treningu przyjmować, by nie brać naraz zbyt dużej dawki), jednakże to nie rozwiązuje problemu. O dziwo czasem miewam takie dni, gdy wszystko jest ok, ale to niestety odosobnione przypadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
a kiedy HMB MC beda w sprzedazy w sklepie na stronie internetowej olimpa? chcialem kupic od razu z thermo speedem ale nie widze w ofercie.

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
W życiu nie miałem takich problemów a łykam niekiedy 15 tabl w 1 porcji

może nie tolerujesz np sorbitolu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
_RaiN_ najpózniej do jutra produkt będzie dodany do sklepu.
Możesz dzisiaj zamówić tel. lub emailem.

Pozdrawiamy
olimp labs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3403
No być może masz rację Byk! Tak sobie spojrzałem np: na Taurynkę, po której nigdy nie miałem problemów i tam sorbitolu nie ma. To może być jakiś trop. No ale będe dalej próbował się przyzwyczaić do BCAA, nie poddam się tak łatwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sorry Winetou, ale ile trzeba czekać na wybrany smak?

Następny temat

Mozna dodac Taurine Mega Caps ?

WHEY premium