SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB Mega Caps-NOWOŚĆ!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Może tak, moze nie
aspiryna, polopiryna, acard, alka-seltzer itp..
to to samo.Marketing sprawia ze istnieją obok siebie.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tylko co w zwiazku z tym ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A to ze jeden produkt sprzedawany pod wieloma postaciami dizęki marketingowi.
A moim zdaniem hmb trzyma również wyącznie marketing, bo w stanach nie traktuje sięgo zbyt poważnie.Stacki? No, fajnie brzmi z ma dodatkowo hmb tylko co z tego.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no tak ... ale ja nie o tym pisalem...bo wszedzie gdzie hmb sie pojawia w innych produktach to jest to podkreslane...czy na wierzchniej etykiecie czy w skladzie czy w opisie...takze kupujacy ma swiadomosc ze kupuje cos z hmb a nie produkt ktory ma tylko tajemnicza nazwe...

poza tym...pomyslmy logicznie...gdyby tylko marketing trzymal hmb na rynku oznaczaloby to ze spolecenistwo jest tak zacofane ze je cos co 'troche' kosztuje a nie daje efektoow..w dodatku cagle podkresla ze hmb nie dziala...tym czasem duze..bogate firmy odzywkowe maja je w swojej ofercie...a troche ich jest wiec rynek zbytu musi byc tez duzy...
jest jeszcze jeden fakt...jesli wszyscy co spozywali ten suplement sie wypieli na niego to oznacza ze rzesze NOWYCH stosujacych go sa tak duze ze portrafia utrzymac pozycje hmb rynku...to by oznaczalo ze przybywa ich w zastraszajacym tempie...a oboje wiemy ze taknie jest obserwujac chociazby srodowisko wokol siebie...gdzie 'chcacych urosnac' mlodzieniaszkoow pojawia sie kilku na sezon letni i przewaznie pierwsze co kupuja na mase to bialko (aksamitnie podkreslane w ich wymowie jako proteina-pewnie dlatego ze fajnie po angielsku brzmi)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Misio ma rację na świecie rządzi jedna zasada
rynek dyskontuje wszystko

jakby nie działało - ludzie nie byliby na tyle głupi aby kupowac i utrzymywać popyt, a gdyby nie było popytu - firmy nie byłyby na tyle głupie aby utrzymywac produkt na rynku zajmując miejsce i angażując fundusze potrzebne dla innych, lepszych, lepiej się sprzedających produktów
szczególnie że suplementy najczęściej wybiera się ze świadomego wyboru, znając zagadnienia z nimi związane (mówie o większości rynku a właściwie większości popytu na suple, niekoniecznie najszerszej grupie jednorazowych klientów na dany produkt)

Zmieniony przez - BYK w dniu 2005-04-10 13:25:25

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bzdura.Suplementy wybiera się takie jakie pan zza lady poleci.I tyle.A pan poleci to na czym ma najwieksza marżę wiec będzie to białko biogenixa a nie treca np.
Hmb utrzymywane jest na rynku moim zdaniem przez marketing i rzesze małolatów bez pojęcia którzy kupują to dajac powód do jego ciągłej produkcji.Zbyt dużo osób które jadło to badziewie, w tym ja, jest niezadowolonych.
Wystarczy poczytać opinie.
W Usa hmb nie jest wcale takim hitem.
Macie swoje zdanie wiec stosujcie śmiało.Może sam kiedys znowu uklegnę polskiej specyfice rynku i przetestuje raz jeszcze.Przy silnej motywacji moze coś da
Zdr.



Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-04-10 14:02:38

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mietki
kupi ktoś za poleceniem "Pana zza lady" raz, drugi - jak nie zadziała to co kupi trzeci raz bo "Pan zza lady" powiedział ze jest jednak dobre?

rozumiem że nie każdy czuje efekty,że trudno mówić o spektakularnym działaniu na przyorst masy, że marketing dodaje znacznie wartosci produktu w oczach klienta, że wcale nie spala tłuszczu jak to głoszą reklamy

ale jest dobrym antykatabolikiem i dodatkiem do kreatyny

jakby nie działało w cale - padłoby już dawno

Zmieniony przez - BYK w dniu 2005-04-10 14:10:31

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Oj Byku, kupi raz, do tego doda gainera czy dietę czy ckolwiek i jest git.
I kupi drugi raz zwiedziony magią w stylu "300 % sybszy wzrost masy", "dwukrotnie szybsze przyrosty przy tej samej konsumpcji białka" , "rzeźbiarz męskich sylwetek" itp.Dajcie mi badania potwierdzające działanie hmb na wzrost masy i siły mięsniowej , bo na tym ten suplement został wypromowany, i to włąśnie go trzyma na rynku.
Stosowałes hmb?
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest wiele supli
za ktorymi nie przemawiają dziesiatki sponsorowancy art w prasie branzowej a ida jak wodą

jak myslicie dlaczego prasa uparła sie na produkt ktory budzi najwiecej watpliwosci co do dzialania

dlaczego np. kazdy nr nadaje o suplu ktory według wielu jest niewypałem

a odwrotnie dlaczego nie zalewa nas wiedza w temacie supli ktorych dzialania nikt nie kwestionuje

jesli ktos ma IQ powyzej 50
zna odpowiedz z pewnoscią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mietas ja większośc badań mam w głębokim poważaniu, bo wiem jak bardzo ich wynikami można manipulować
ale wierze w to co sprawdziłem sam i moi koledzy z klubu

HMB stosowałem i z działania byłem zadowolony - tylko że nie oczekiwałem od niego rewelacji zawartych na reklamach
miał byc antykatabolikiem i dodatkiem do kreaty - i w tej roli sie sprawdzał

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sorry Winetou, ale ile trzeba czekać na wybrany smak?

Następny temat

Mozna dodac Taurine Mega Caps ?

WHEY premium