SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HITT - wspomagacze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam,
dzisiaj idę pierwszy raz robić HITTa i słyszałem, że dobrze jest wypić przed tym treningiem kofeinę.Czy działa ona jako wspomagacz w spalaniu tłuszczu? Jakie są jeszcze inne dobre spalacze do tego treningu?

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
kofeina ma Ci pomóc przedewszystkim pobudzić organizm przed treningiem, by trening był żywszy , byś mógł dać z siebie więcej :P nie zakładaj, że dzięki niej więcej uda Ci się wiecej spalić tłuszczu, bo w założeniu to ma pobudzić w treningu a nie spalać tłuszcz, chociaż patrząc na to że jak i trening będzie lepszy to i więcej spalisz to fakt może pomóc w spalaniu tłuszczu :P Dla mnie najlepszym wspomagaczem przed HIITEm jak i przed innym wysiłkiem fizycznym jest kawa ;] polecam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
dzięki, sog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
od niedawna jestes na forum zatem jeszcze nie wiesz ze musisz wypelnic wszystkie dane by miec abonament na 3 miechy, jak wypelnisz to wtedy bedzie mogl miedzy innymi przyznawac sogi ;] ale dzięki sog duchowy tez się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
OK, wypełnie i SOGne.
A w jakich porach takowego HITTa trzeba wykonywać, żeby były efekty i czy lepiej na czczo czy po posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
lepiej po posiłku godzine przed hiitem ;] pora 6 rano czy 18 nie ma znaczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nauka Plywania ,Bol miesni

Następny temat

Mógłby mi ktoś doradzić w diecie? Nie bardzo wiem, co zrobić,

WHEY premium