SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH, T3, cypionat- pomoc w cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Siemka
Na początek ankieta:
1. WIEK: 33
2. WAGA: 126
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 50-51
-klatka:
-udo:
-talia: ~ 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami około 8 lat
6. DIETA:
jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: T3+propio, pimka
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: zmniejszenie poziomu BF do 16%
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: Primka- grudzień 2011
11. POZIOM BF%: 24%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry

PYTANIE:

Chcę zrobić cykl Z HGH, T3, cypionat.
Cel cyklu- redukcja BF z 24% do 16%, przyrost czystego mięcha mile widziany :)
Środki kupione, po przeczytaniu postów z forum i poradzeniu się speców ;) wyszło coś takiego:
1-24 cypionat 500 mg e5d
1-24- HGH 4 i.u. dziennie- 2 u.i. po treningu (około 12 ) + 2 i.u. 6 godzin poźniej
I T3- 25 ug dziennie na czczo.

Teraz pytania:
1. Czy taki cykl będzie ok czy coś zmienić?
2. Czy T3 jechać 1-24 po 25 ug dziennie? Czy dodać to po 5 tygodniach jak kiedyś radził Łukasz K. futurebody?
3. Czy HGH brać systemem 3 dni on/ 1 off?
4. Czy system brania po treningu i 6 godzin później jest dobry? Czy lepiej drugą dawkę wziąć w nocy/pod wieczór? A może pierwszą rano?
5. Czy na moją wagę nie lepiej byłoby brać 500 mg testa e4d?

Dzięki serdeczne za pomoc- sogi czekają ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
1-24 CYPINAT 400MG E3D t3 dodal bym puzniej , hgh jak masz zamiar bic 12iu to nad ranem tak 1-godziny przed sniadaniem 6iu i drugi raz na noc 6iu i mozna by bylo po 12tyg zmienic na mixa albo odwrotnie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Dzięki za odpowiedź , tylko 400 mg ciężko będzie bo w 1ml mam 250 mg.
Kiedy dać T3?
HGH chce brać 4 i.u. dziennie- 2x po 2 jednostki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
to daj 500mg nie bedzie problemu jak chcesz hgh brac raz dzienie 4iu to rano na pusty zoladek przed wstaniem i 1,5 przed jedzeniem t3 dal bym po 2mies

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Łukasz pisał żeby gh wykorzystać w 3oo% to trzeba ładować na noc przed snem całą dawkę .. widzę że każdy ma inne zdanie ..

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lukasz raz tak pisze raz tak ,ktos juz pojechal z nim na ten temat ze wprowadza ludzi w blad

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Ja słyszałem, że najlepiej na czczo a potem po treningu tyle, że ja kończę trening koło południa więc mam zagwozdkę czy nie za krótka przerwa między szotami.
T3 wrzucić po 8 tygodniach? Nie będzie za późno?
Cały cykl ma trwać około 4-5 miesięcy.


Zmieniony przez - Tomek Duży w dniu 2012-03-17 19:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Jeśli dobrze pamiętam to Łukasz wspomniał że najlepiej ładować hormon na noc żeby go wykorzystać w 3oo% lekka polemika wyszła w czasie dialogu bo chodziło o dawki, uznane jest że zaczynamy od mniejszych a stopniowo wchodzimy na większe dawki z upływem czasu, a Łukasz powiedział żeby od razu wejść na większe dawki i po pewnym czasie zejść na mniejsze i tak lecieć jak dobrze pamiętam.

Ja jak ładowałem rekreacyjnie 4ui (hyge) to dawałem z rana cała dawkę
teraz zrobił bym odwrotnie dla porównania

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jeden hooy, ale logicznie myslac cala dawka rano przynajmniej 30min (60min jeszcze lepiej) przed sniadaniem , t3 to samo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Dzięki, sogacze poszły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
bilem o ruznych porach i rozne dawki hgh apteki i najbardziej czulem jak bilem rano a co do dawek ze niby zaczynac od duzych to nie moge sobie tego wybrazic bo po 3-4iu apteki sa takie jazdy ze niekturzy odstawiaja bo im tak rece wykreca , co do bica po treningu ok mozna ale jak nie bedziesz jadl przez godzine a w tedy to mija sie z celem bo jak przybijesz i wypijesz odrzywke polowa hgh sie zmarnuje

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy drugim cyklu, cel siła

Następny temat

porada znachora

WHEY premium