SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HDROL = Turinabol ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
Witam !

Troche poczytalem o tym i na forach ludzie pisza ze to prawie to samo ale to prawie mnie troche martwi i chcialem sie dowiedziec czy jest jakas roznica miedzy tymi środkami?

Drugie pytanie czy chlopak blisko 19stu lat moze to stosowac i nie zrobic to zbyt duzego burdelu w gospodarce horm. ??

z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
antonek mdrol to juz inna bajka kosa mocna i chyba blokuje mocno.

i flaki harata

Zmieniony przez - jankesik w dniu 2010-09-03 16:44:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
hdrol jest to pochodna turinabolu. jednak z relacji ludzi wynika ze to bardzo podobne dzialanie. choc malo osob jadlo turinabol to jednak sa tacy. ogolnie srodek na sucha mase i sporo siły. jednak srodek blokuje i nalezy zrobic po nim odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w nowym musularze o tym piszą, że konwertuje do turinabolu ale cytując:
"konwersja ta jest skuteczna w około 75% więc biodostępność halodrolu jest niższa od turinabolu, co przekłada się na koniecznośc brania większych dawek"
Vadim Beliaev, strona 144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
Ok dzieki poczytam.

Hmm czyli raczej nie warto brac przed 20 rokiem zycia tak samo jak inne SAA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zależy ile przed 20
nie blokuje mocno, więc jakoś strasznie to Ci nie namiesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
Ja mam 18 swiezo skonczone to raczej nie ale znajomy 19 i chce cos zapodac. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
wczesniej patric arnold pisal ze hdrol nie konwertuje do OT tylko jest jego pochodna. wiec nie wiem skad teraz takie twierdzenia. nie mam nowego MD wiec nie doczytam dokladnie. ale vadim mial na to jakies badania ? czy mowil z doswiadczenia?
zreszta liczac nawet te 75% i patrzac na to jaki jest rynek ug i jak ciezko miec dobry trzymajacy stezenie OT na jedno wyjdzie.

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-09-03 09:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
badań żadnych nie miał, tak więc ciężko stwierdzić jak to jest, biorąc pod uwagę to co wcześniej Patrick pisał
choć jeśli rzeczywiście jest tak jak Vadim pisze to rzeczywiście mogła by to być ciekawa alternatywa dla niepewnych ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
Hmm prawie wszyscy pisza ze PH to syf straszny, faktycznie pewnie tak jest w niektórych przypadkach ale ten chyba jest udany. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290550
ja o mdrolu tez bym zlego slowa nie powiedzial... tak offtopowo :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
udany czy nie ja bnym tak nie nazwal. sa lajtowe i mocne. no i sa ludzie ktorzy reaguja mocniej na rzeczy anaboliczne i na androgenne. przyklad kumpel szamal phera mass ktory jest bardizej androgenny i zrobil na tym sporo masy i duzo sily, polecil to koledze ktory znowu sie zawiódl bo nie porobilo go to nawet w polowie jak 30mg winka z propem. za to po mega h (hdrolu) przez 6 tyg na megah (hdrol) zrobil o wiele wiele lepsze postepy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

npp antek mix?

Następny temat

Cykl meta prolo deka...

WHEY premium