SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG w środku cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
Witam jestem na cyklu
1-11 bold 200mg 3ed
1-11 prolka 200mg 3ed
6-10 m-drol (60kaps)
12-15 prolo
11-15 winko tabs 30mg ed

Jestem w 7 tygodniu cyku rezultaty mizerne okolo 3kg na + ale sie nie zalamuję, moje pytanie tyczy się czy wrzucić jakoś mniej więcej w polowie cyklu HCG? czy nie ma potrzeby? I jak z odblokiem na koniec cyklu? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
po wekszej ilosci pregnylu(jak sie odblokowywalem)rano zolond podchodzil mi do gardla(jak u kobiety w ciazy).
a ty wiesz aby napewno co ladujesz poczytaj sobie. a czy w srodku cyklu jaja ci "urosna"- nigdy w srodku nie walilem zawsze na koniec cyklu(wiec tu niech ktos inny ci odpowie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
winko bym dał tak żeby pociągnąć ze 2 tyg dłużej od prolo, wtedy 16-17 hcg, później clom
mógłbyś dać w 8-9 tygodniu też hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
m-drol na poczatku było trzeba dac, teraz 10tyg na oralach polecisz
hcg j.w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
Mam jedną amp Pregnylu 5000i.j/ czyli w 8 tyg cyklu mogę przybić głęboko domięśniowo 2500 3ed? Wystarczy to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
Dalem na początku mete british dragon.. jednak po 50kapsach, ból brzucha, biegunka itd i przerwałem. M drola dokupiłem teraz okazyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
w srodku cyklu moze byc,na koncu cyklu 2tyg. mozesz tez podskurnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pregnylu dokup żebyś miał na po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
jak na poczatku była meta to ph nie dasz rady,a gdzie jeszcze wino na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713


4cm w udo może być? Mam takie hcg Teraz domawiam prolke i propa takze Pregnyl tez zakupie, do orali zakupie oslonki na żołądek i do każdej kaps essentiale forte.

Zmieniony przez - Wektra w dniu 2011-01-07 14:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
wbij podskurnie w brzuch
4cm w udo?! masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
hehe To moja pierwsza styczność z Hcg, nie pójdę na łatwiznę i poszukam na necie jak to walić podskórnie, Wszystkie szoty wale 4cm w udo :) więc myslałem ze hcg też tak moge, towar wygląda ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron depo

Następny temat

Gino a massdrol

WHEY premium