SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG stezenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, mam pare amp hcg po 5000 i po 500

5k odpadaja bo sa za mocne i moze walne sobie polowe pod koniec cyklu, ale poki co musze troche podregulowac jajka i myslalem o ladowaniu 1k co pare dni

problem w objetnosci tj 4ml....

czy nie daloby rade 1ml wody rozpuscic zawartosc 2ampulek po 500j ??

prosze o odpowiedz bez ******lenia o rogalikach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Spróbuj 2-3 tygodnie 500iu/EOD-E3D i bez farmazonów.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
rozpuszczalnikiem jest chlorek sodu!

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ile mi wiadomo chlorek sodu w temperaturze pokojowej to substancja stała więc nie moze byc rozpuszczalnikiem, ew rozpuszczalnikiem moze byc wodny roztwor chlorku sodu

mimo to nie odpowiedziales na moje pytanie nabijajac sobie jedynie LWA (oczywiscie bez urazy)

poco pieprzenie? - poto ze nie jestem idiota i szanuje swoje nogi, jak lubisz to ładuj i 20ml soku dziennie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
oczywiscie ze roztwor
a LWA to niby po co mialbym nabijac to nie ma absolutnie zadnego znaczenia...

na sensie Twojego pytania sie nei koncentrowalem bo jest zadane w sposob dla mnie nie zrozumialy, a moze bardzie nieprecyzyjny...
masz dostateczne ilosci rozpuszczalnika to rozpuszczasz sobie w nim analogicznie do zalecen producenta ile chcesz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
a jakbyscie polecili HCG do 6 tygodniowego cyklu z propa i superki (obydwa po 100mg e2d). Chcialem zaczac od polowy cyklu i walic 2000j e5d bo to najmiejsze stezenie do jakiego mam dostep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
po pierwsze mysle ze 2000jm to stanowczo za duzo
a 2 to mysle ze hcg nie bedzie potrzebne wcale;)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
ale mam wrazenie ze ostatni cykl z deci i testy nie posluzyl moim jajkom :) i wole sobie walnac HCG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

goraczka

Następny temat

tren vs anapolon

WHEY premium