SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG - pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
Mam parę pytań odnośnie HCG, szukałem w wyszukiwarce ale nie mogłem znaleźć konkretów więc był bym bardzo wdzięczny gdyby ktos obeznany w temacie mi pomógł ;)

Kupuje się to w postaci proszku a za tem z jaką wodą trzeba to rozpuścić?
Gdzie najlepiej wykonywać zastrzyki, jaką igłą?
Jest mi to potrzebne poniewaz za około 3 tygodnie będę kończył cykl na teściu (enan) i chciał bym już mieć wszystko pod reką i wiedziec jak się z tym obchodzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
aha no to za***iście ;] to w takim razie zamówie sobie 4 ampułki - zawsze taniej i nic się nie zmarnuje bo 2500mg mi nie potrzeba bo nie chce zbyt długo ciągnąć tej kuracji.
dzięki Superman za pomoc, więcej pytań już nie mam :)
I sorry za zawracanie głowy tyloma pytaniami ale to moja pierwsza kuracja na teściu i nie chce nic spieprzyc, wcześniej tylko raz na metce poleciałem i dlatego byłem taki dociekliwy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
info o hcg jest teraz multum.

jak kupisz sobie hcg to bedziesz mial juz do tego rozpuszczalnik.
wbijasz normalnie jak shoty z enana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
j/w możesz wbijać domięśniowo albo podskórnie
ja wbijałem podskórnie w brzuch i było git

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
czyli jak shoty z enana walę igłą 30mm w uda to z HCG moge robić to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
Ok, dzięki ;)
Jeszcze o jedno zapytam - zostało mi jeszcze 5 strzałów enana czyli 25 dni, w piątek powinno dojść do mnie HCG i czy lepiej od razu zacząć dawać małe dawki w celu pobudzenia pracy jąder czy dopiero po ostatnim shocie z enana? Dodam, że zażywam 10mg dziennie tamoksu i nie wiem czy to by sie ze sobą nie gryzło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
a po co ten tamox jesz?
wbijesz enan pozniej 2tyg hcg po 1000iu e2d i po hcg clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
Właśnie kiedyś czytałem tu na forum dosyć długą dyskusję na temat nolvy/tamoksu i pisano, że biorąc tamoks podczas kuracji zmniejsza on ryzyko wystąpienia gino oraz mięśnie budowane na cyklu są lepszej jakości - jedni twierdzili, że to bzdura a drudzy że to prawda tak więc po 2 tygodniach od rozpoczęcia kuracji zacząłem łykać przed snem po jednej tabletce 10mg - jeśli to głupota to oczywiście w każdej chwili mogę to odstawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
dla mnie glupota bo to nie draże a mocne leki. lepsza jakosc to sie robi dieta. a enan chyba wbijasz po to zeby masowac wiec ten tamox nie wiem po co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
ok, spoko.
Jeszcze chciałem zapytać o coś - kończy mi się w piątek testosteron (enanthate od GlobalLabs) i czy można dokupić enana innej firmy? potrzeba mi zrobic bedzie jeszcze 4 strzały więc bardziej opłacało by mi się dokupić 4 ampułki po 250mg niż flakonik 2500mg bo by tego za dużo było. mam dostęp do BalkanPharm. i Aburaihn Co.Tehran-Iran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
Iran bym wzial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy oplaca sie wino+kreatyna?

Następny temat

Omka, deka, a wątroba

WHEY premium