SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG pomoc [?]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
Witam czytalem wiele tematow o HCG i odblokowaniu ale moj jest inny troche , a wiec chodzi mi o to zeby wrzucic hcg po cyklu w ktorym miejscu i kiedy , a cykl byl taki :

prop 1-10 e2d 100 mg
bold 1-6 e7d 200 mg
wins 2-8 e2d 50 mg

Odblok robilem aktualnie z nolvy i clomidu , nolve zaczelem przy ostatnim strzale bolda poniewaz juz mnie suty swedziały , a clomid dalem 17 dni po ostatniej injekcji . Jestem aktualnie na clomidzie . Moje pytanie brzmi czy moge po clomidzie uzyc HCG profialktycznie , poniewaz nie odczuwam takich oznak ze jajka sa padniete , ale chcialbym dla profilaktyki HCG walnac ( mam GONASI 3x2000UI i jak to zrobic . Wiem ze HCG powinienem pierwsze uzyc od clomidu ale nie mialem dostepu wtedy .

Dziekuje za kazda pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ma sensu wbijać "profilaktycznie"
clomid dałeś 17 dni po ostatnim strzale czego??jak bolda to za wcześnie, jak propa to za późno
swoja drogą ten bold ekstra rozpisany, ale nie o tym temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
Za pozno na HCG a jak nie masz problemu z jajkami to tez nie widze sensu,profilaktycznie to rutinoskorbin na zime

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
hcg to nie zabawka bierze sie wtedy jak jest potrzeba jeśli nie wystąpiła znaczna atrofia a raczej po takim cyklu nie powinna to lekko zmniejszone jajka same powrócą do dawnej postaci a następnym razem kupuj pregnyl przy zakupie wszystkich środków a nie na ostatnia chwile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
chodzi mi o to ze nie mam problemu z jajkami ze wszystko staje elegancko jest , jajka tez z galaretki nie sa , poprostu boje sie o swoje zdrowie to jest najwazniejsze przeciez , a moja wiedza nie jest az taka ogromna dlatego wole sie poradzic doswiadczonych osob tutaj . Aras przepraszam tam z boldem sie pomylilem robilem 1-8 bold e7d , a nie 6 i front byl 400 mg . Wiec krotko na temat nie ma sensu ? .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
krotko na temat - nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
dziekuje za pomoc . pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny !

Następny temat

działanie koksu po przerwie

WHEY premium