SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG, a wymioty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
WItam siłaczy

zastanawiam się, czy po podaniu HCG, nudności i wymioty to normalna kolej rzeczy. Nie mogłem znaleźć żadnego artykułu, odnośnie wpływu HCG na mężczyzn, natomiast jak powszechnie wiadomo wzrost stężenia gonadotropiny kosmówkowej u kobiet wywołuje właśnie wyżej wspomniane objawy.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Może tylko paw zbiegł się z inj...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
też nigdy nie słyszałem o takich przypadłościach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Nie wiem, przybiłem wczoraj 2500iu domięśniowo, i dzisiaj od rana chodze jak "w ciąży" wahania nastroju, nudności, i rzygałem x 2.... no chyba, że to po mecie, ale dziwne, wcześniej wszystko było ok, poza tym zawsze raczej dobrze tolerowałem mietka....


Zmieniony przez - steroid_fa w dniu 2016-01-17 17:17:32

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
To na pewno nie od HCG. Albo oral albo coś z żywności.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
steroid_fa


zastanawiam się, czy po podaniu HCG, nudności i wymioty to normalna kolej rzeczy


Absolutnie nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy i minerały podczas cyklu + co jeszcze do tego?

Następny temat

injekcja i opuchlizna

WHEY premium