SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guzy po injekcjach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
Witam.. Zaczolem cykl juz jakis czas temu, lecial mix i bold (nie bede podawal nazw ze wzgledu na pimp badz antypimp).. W zeszly wtorek przeszlem na propa, mastera i wino.. Wszystko z tej samej firmy.. No i zaczely sie robic problemy, po kazdej injekcji sa guzy w miesniach.. Robilem injekcje w nogi.. Guzy sie nie powiekszaly tylko byl bol ale po 5 dniach przeszlo.. Wiec zmienilem miejsce i zrobilem strzal w prawy posladek.. No i oczywiscie tez guz sie pojawil nastepnego dnia.. Tylko najgorsze jest to ze jest troche duzy.. I teraz moje pytanie brzmi od czego moga sie one robic? Wina stafu chyba nie bo kilku znajomych to samo bije i jest ok.. Mogla byc zla injekcja ale to moze 1 albo 2 a nie 6 pod rzad, a wczesniej na dlugich estrach bylo ok i dosc czesto robie tez strzaly kumplowi i u niego tez wszystko bez problemu robie wiec to chyba nie jest przyczyna.. Jakies inne pomysly?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
robie wszystko powoli nawet mozna powiedziec bardzo powoli.. jestem troche dziwakiem ale nie lubie jak szybko z zaskoczenia wbije igle i potem sie dziwic ze sie zyle przebilo hehe ja sobie powolutku wbijam i powolutku wstrzykuje... co do masazu po injekcji to slyszalem rozne opinie ale najwiecej takich ze masujac miejsce po strzale mozesz jeszcze bardziej ponadrywac wlokna miesniowe ktore i tak juz sa przeciete igla i wtedy boli... rozmieszalem dzis propa z enanem (do testow tylko)i buly nie mam juz takiej tzn moze jest mala gorka bo cos jest w srodku i tyle a co do bolu to zamiast masazu poszedlem pod prysznic i dozym cisnieniem wody z prysznica na miejsce injekcji troche polalem (tak jakby masaz wodny) i tez bolu nie czuje.. tylko czy jest sens bic co dziennie badz co 2 dzien propa z enanem.. chyba nie ma moj staz hehe wiec zostane przy miksie i masterze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
Igly uzywalem 2.5 cm myslalem ze za plytko bije mimo ze wczesniej bylo ok wiec zmienilem na 4 cm i dalej to samo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
pmp

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 224
jak wykonujesz inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawa indywidualna. Mi np po propie wyskakiwały guzy kumplowi nie, igłe tez zmienialem i nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
To nie pmp.. Co do iniekcji to wszystko sterylnie na nienapietym miesniu pod katem 90 stopni igla wszystko odkazane.. Dzis znajomy zrobil mi strzala w 2 posladek tym razem z samego propa a ja zrobilem 2 strzal z samym masterem ale w noge.. Oba miejsca napuchly z tym ze posladek bardziej niz noga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem atomica teraz bije aptekę ale długi ester i jest miodzio zadnego guza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
Ja bije CYB ERA i mix i bold wchodzily jak marzenie.. Bez bolu no moze troche czulem dyskimfort po pierwszych 3 strzalach a potem ok wszystko a jak przeszedlem teraz na propa z masterem to bol niemozliwy i ogromne guzy

Zmieniony przez - fleshu w dniu 2012-03-26 21:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 224
jaki lab bijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
apteka to apteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skad masz pewnosc ze ta apteka to apteka ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy a proces gojenia sie ran

Następny temat

Prop 75mg

WHEY premium