SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Goraczka po Tesciu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2948
a w Miejsce ktore biles bolało??
w Moim przypadku jesli siedze nie odczuwam bolu, zas jesli zaczynam chodzic noga mocno narywa.
Wiec ocb z tym tesciem? organizm taki czy shit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zazwczyaj propu underowe bola, tzn jednych mocniej drugich mniej a trzecich w ogole tazke zalezy jak organizm zareagujezainwetuj w apteke np Testolika, jesli nie masz dostepu i bedziesz mial undera to bij w posladki dyskomfort nie bedzie tak przeszkadzal jak przy bicu w udopo kilku strzalach nie powinno juz bolec jak bol bedzie sie utrzymywal wymienil bym srodek prosste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2872
w dzien bicia zero bolu,ale nastepne dwa dni to masakra i bez znaczenia w co bilem udo czy posladek

TYLKO ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2948
Kurde godzina 19 temperatura 39, teraz mierzylem 37,5 noga o wiele mniej boli. W niedziele walne w Posladek zoabczymy co bedzie.
Moze wiecej Witamin cos pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
kurcze, ja też biłem kiedyś omnadren w udo. I też miałem gorączkę, miałem lekkie drgawki i wgl przymulony byłem. :/ A noga tak napieprzała, że wstawać nie mogłem. Iniekcje dobrze robiłem, bo żaden siniak czy też inne g**** nie wyskoczyło, także nie Wiem. ^^ Ja zrezygnowałem po 3 czy tam 4 strzałach i 6 sprzedałem. Najwidoczniej nie dla mnie są igły. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
mialem dokladnie tak samo kiedys po propie z ec wywal go !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
odsprzedaj - co się będziesz przejmować. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2948
Nowe relacje
Wczoraj i sobote bylem na chrzcinach wczoraj poprawiny wiadomo troche sie wypilo
Siedzimy sobie siostramowi do mnie ze jestem czerwony odpowiadam ze to chyba normalne bo jest goraco+ alkohol,mowi to idz zobacz w lustro patrze policzki takie czerwone jakbym spali sie na solarze plamy czerwon e na czole na brodzie pod nosem na rekach tez zdejmuje koszule na barkach na klacie tez.
wypilismy jeszcze troche i zaczalem pluc krwia.dzis juz wszystko ok.
Nigdy wczesniej tak nie mialem.
Testosteron+alko tak działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
nie dziwne te twoje symptomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
Generalnie co to jest za picie na cyklu, co ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac proscar??

Następny temat

Metka po Omce

WHEY premium