SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorączka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397
Utrzymywanie się stanu podgorączkowego przez tak dłuższy okres może być objawami retrowirusowymi HIV, ale przede wszystkim wirusa nie da się potwierdzić w żaden sposób po objawach gdyż przeważnie u każdego zachodzą inaczej albo w ogóle. Wzmocnij się witaminami i spróbuj się odstresować bo to czasem też potrafi samoistnie spowodować wywołanie objawów czegokolwiek.

Wybawienie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
Weź nie strasz ;/ gdzie sie robi badania ? io czysa za darmo , ale w sumie wolalbym nie wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
stan podgoraczkowy moze byc objawem setkichorob:przewlekly stan zapalnynp.migdaly,prostata,pasozyty,nerwica,nadczynnosc tarczycy czy masz oprocz stanupodgoraczkowegojakies inne objawy? zrobmorfologie z ob,crp,aso,ft4,tsh,,kupe na pasozytyilambilie,posie moczu i spermy, jesliwszystkobysmy wykluczylitociesz sie bomasz zwiekszona termogeneze inie utyjesz,,nie musisz brac termogenikow a efekt masz podobny hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1019
hehe 2 lata temu w wieku 15 lat przechodzilem przez cos podobnego ..
tylko ze ja 37,5 to mialem po srodkach na zbicie temperatury :) normalnie tak okolo 39 i utrzymywalo sie to w sumie razem 2 miesiace
( no moze 1,5 miesiaca) po tym okresie mialem wlasnie stan podgorączkowy jeszcez jakis czas (tak okolo 37 stopni) nie wiem kiedy mi przeszlo bo nie chcialo mi sie juz mierzyc temp, od tamtej pory chorowalem kilka razy ale temp ani drgnie stop mam 36,6 :)

aha bralem jakies rozne antybiotyki itp i nic nie dzialalo wkoncu wyladowalem w szpitalu dalej bralem antybiotyki itd i niby pomoglo costam zbiło mi do 38 stopni temperature i wrocilem do domu.. no i za 2 dni trafilem znow do szpitala na zakazny hehe no i znow badania tomografia punkcja nawet robili mi testy na hiv ;) nic nie wykryli.. przeszlo samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
Mi cos smierdzi hivem ; o bo jade bez gum na imrpezach bo 7zl szkoda xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
I co nadal sie utrzymuje gorączka????To śmierdzi gronkowcem albo jakims innym ścierwem w gardziołku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
tak czy inaczej trzeba sie chlodzic,ja myje sie tylko w lodowatej wodzie, rano lodowaty prysznic przez 5 min i przed spaniem, bo bymnie usnal,na krotko pomaga, woda szybko wyziebia cialo,i trzeba ograniczyc kalorie i bialko,najlepiej jesc malo ww i bialka i wiecej fatu, to zwolni metabolizm niezaleznie od przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
a jak długo masz goraczke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
ja mam do teraz ;/ caly czas, do tego boli mnie gardlo co jakis czas . I teraz mam zapalenie obojga uszu najpierw 1 mialem i na 2 mi przeszlo . Do tego bialy jezyk i straszna flegma . Chyba jestem wrakiem czlowieka powoli ; <
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 224
ja tez mam od paru lat 37,2, a ostatnio 37,4 i bialy nalot na szczypiacymjezyku, pewnie przez dziurawe migdaly z ropa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolczyk w sutku - porady

Następny temat

Czy to złamanie pliss odpowiedzcie szybko

WHEY premium