SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golden Boy 2013

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17462 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196521
Jest to odpowiednik nagrody dla najlepszego piłkarza świata FIFA’s World Player Of The Year przyznawana najlepszemu młodemu zawodnikowi do 21 rok życia.Nagroda zostanie wręczona w Grudniu w siedzibie gazety Tuttosport w Turynie

Golden Boy 2013 candidates: Coutinho, Julian Draxler, Pogba, Varane and Zaha

Z tego co widze, to chyba Tuttosport zrezygnowało z opcji głosowania przez internautów (i tak miał to tylko charakter czysto poglądowy)i skróciło listę kandydatów do 5 nazwisk

Poprzedni laureaci:


A Wy komu byście przyznali owe wyróżnienie?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
skłaniałbym się ku Draxlerowi, widziałem parę meczy Schalke i podoba mi się jego gra, chętnie widziałbym go w United

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Jak dla mnie Draxler choć reszta również ma wielki talent

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wygra Varane.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17462 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196521
Jeżeli o mnie chodzi ,to ja bym oddał nagrodę w ręce stopera Królewskich.Chłopak wielkie na mnie wrażenie robi a poza tym warto było by w końcu docenić kogoś z formacji defensywnych,bo jak wiadomo zwykle są pomijani

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie wiem co tam robi Zaha za gre w 2 lidze ? licze ze ma talent podobny jak restza ale na chwile obecna wymieniony na wyrost ciezko stwierdzic kto bo zaden z nich sie bardziej nie wyroznia tylko wszyscy dosc wyrownanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Szkoda trochę Pato i Andersona jak patrzę na to zestawienie. Mieli wielki talent, ale każdemu z nich za bardzo nie poszło.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2013-10-15 19:44:18

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17462 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196521
No niestety ale Pato pokrzyżowały wszystko liczne kontuzję (zresztą sytuacja podobna dość spotkała niestety Ganso)

Nigdy w akcji nie widziałem tego Zahy,ale patrząc na to że nic przynajmniej na razie nie gra w United,to trzeba było go zostawić na ten sezon w Crystal a co tydzień ogrywał by się w meczach przeciwko najlepszym...

Zresztą i tak wygra to Pogba %)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Anderson to nieporuzmienie wsytd ze taki zawodnik jest przy tych wszystkich pozostalych co robia wielkie kariery , Pato gdy nie mial kontuzji byl przekozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Anderson za czasów gry w Porto też dobrze wyglądał. Potem było United i wiadomo jak to sie skończyło

Pato mówił, że będzie chciał jeszcze wrócić do Europy.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2013-10-15 20:26:33

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sory ale dobrze w lidze portugalskiej to za malo zobacz jakie nazwiska sa na tej liscie i gdzie wszyscy swoja wartosc udowadniali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót

Następny temat

piłka nożna

WHEY premium