SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino witamina D

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 855
Witam, zauważyłem u siebie powrót ginekomastii na prawym sutku. Około rok temu miałem gino, ale znikło. Mam 16 lat i wiem, że to może mieć związek z dojrzewaniem. Ale ździwiłem się, bo w necie na stronie poradnikzdrowie znalazłem artykuł o ginekomastii i tam pisało, że może się pojawić w okresie dojrzewania przy suplementacji witaminą D. Tak się składa, że kilkanaście dni temu rozpocząłem suplementowanie tą witaminą. Jestem więc pewny, że to przez wit. D. Czy powinełem przestać się suplementować nią, czy zmniejszyć dawkę? Biorę 2000j. na dwa dni, więc wcale nie tak dużo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
przy takiej dawce raczej przypadek...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 855
Jest możliwe, że po prostu teraz mam burze hormonów i taki efekt, ale w przypadek nie wierzę. Taka mała dawka nie powinna nieść skutków ubocznych raczej nie przestanę się suplementować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Może niech lekarz zdiagnozuje Cię, bo autodiagnoza to wiesz...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 855
Nie będę iść do lekarza z ginekomastią. To właśnie lekarz polecił mi branie D3 i zapewne jak ich znam powie, że to normalne przy dorastaniu i żeby się nie martwić. Zapomniałem dodać, że czekam już rok i poczekać muszę jeszcze kilka miesięcy, żeby dostać się do lekarza i żeby zdiagnozował mi o wiele poważniejszą chorobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Masz rację, lepiej do internetu przyjść z ginekomastią.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spore biodra u chłopaka.

Następny temat

Dziwna przypadłość

WHEY premium