SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia po ph (?)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

74

Wzrost

183

Obwód ramienia

....

Obwód klatki

....

Obwód uda

....

Obwód talii

....

Staż na siłowni

....

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

....

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1

Stan zdrowia

ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
W profilu masz 173 cm, sorry jak dla mnie możęsz miec 50 cm w bicepsie i proporcjonalne wymiary innych części ciała, a i tak nigdy nie nazwałbym Cie "DUŻYM".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
i co mam popadać w depresje bo jestem niski i przestać ćwiczyć co mi przynosi wiele radości z tego powodu że wielu nie nazwie mnie dużym/? chciałbym więcej ale nic nie jestem w stanie zdziałać w tym kierunku więc po co mam sobie tym ryć banie?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Przepraszam jeśli uraziłem, nie miałem tego na celu. Jeśli ćwiczysz dla samego siebie, Szacun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
nie uraziłeś mnie, ciężko jest mnie urazić, nie przejmuje się pierdołami na teściu jestem

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Ja natomiast nie akceptuje swojej klatki ani wzrostu ponieważ sam sobie to zakłóciłem, jestem pewnie że klatka wyglądała by inaczej a wzrost nie stanął by na 183 gdyby nie ph. Zależy mi żeby chociaż to gino znikło samoistnie, wtedy może znów będe miał jakieś ambicje i cel w życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
wytnij i będziesz szczęśliwy . to nie jest skomplikowana operacja, raczej zabieg więc nic Ci nie grozi

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomysl na odpoczynek

Następny temat

problem z dietą na soku

WHEY premium