SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia po ph (?)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

74

Wzrost

183

Obwód ramienia

....

Obwód klatki

....

Obwód uda

....

Obwód talii

....

Staż na siłowni

....

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

....

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1

Stan zdrowia

ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Witam, Po roku czasu walki z ginekomastią, mój problem nie ustał. Otóż zmiany w piersiach zauważyłem 1,5 roku temu. Natomiast w wieku 17 lat, tj jakoś 4 lata temu wziąłem 50 tab oxanabolonu z thermolife już wtedy moja prawa pierś delikatnie się zmieniła. Od jakiegoś czasu bardziej sie to uwidoczniło ponieważ zrzuciłem 10 kilogramów. Obecnie 74 przy wzroście 183. Nigdy więcej żadnej siłowni, żadnych odżywek i innego szajsu. U lekarza byłem, u 4 nawet, nikt nie potrafi pomóc, każdy chce to badać pod kątem nowotworowym. Wyniki krwi w normie. Moje pytanie co robić dalej? Jak sobie z tym poradzić? Problem stał się już nie tylko natury fizycznej ale i psychicznej. Na operacje się nie zdecyduje bo mam swoje zasady i nie. A o akceptacji takiego siebie jak jestem też nie ma mowy. Jaka rada? pozdrawiam. Dodam jeszcze że ph był z allegro, troche zalało, żadnego Pct tylko osłonki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29229
wytnij i będziesz szczęśliwy . to nie jest skomplikowana operacja, raczej zabieg więc nic Ci nie grozi

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie odp*****laj tu Karmowskiego za przeproszeniem bo zasady zasadami ale gino się samo nie wchłonie. Tylko operacja i koniec kropka.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Jeśli nie potrafisz w sposób "normalny" wypowiedzieć się, nie rób tego wcale. Mam jeszcze pytanie jak to mogło wpłynąć na mój wzrost. Zaznaczam że ojciec znacznie urósł po 18 r. ż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Kolega Ci odpowiedział tylko operacja możesz zrobić na NFZ jak znajdziesz miłego lekarza. Ph to g**** od zawsze o tym wiedziałem. Takie sterydy w ładnych opakowaniach dla nowobogackich lalusi co boją się igieł i nie mają kontaktów do saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ale jak można inaczej zareagować na Twoje "zasady".
Ginekomastia nie ma wpływu na wzrost.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Ale hormony które ją wywołują mają również wpływ na wzrost. A jest też możliwość że to jednak nie ten ph tylko np niezakończony proces dojrzewania? W końcu to była naprawdę znikoma ilość. Nie ma mowy o operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
u jakiego byłeś lekarza?skad wiesz że to gino a nie lipo?jakie badania robiłeś? ile ważysz i ile masz w pasie oraz jaki masz wzrost? w wieku 21 lat juz nie urośniesz nie licz na to.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Masz USG sutka? Musiałeś to robić jeśli jesteś pewien, że to gino.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
U jednego rodzinnego i 3 endokrynologów bardzo rekomendowanych w mojej okolicy. Wiem że to gino ponieważ pod sutkiem i na około niego jest coś twardego, kształt ciastka z dziurką, otoczka jest przebarwiona. Gdy jest ciepło sutek jest opuchnięty, gdy zimno wraca do normalnych rozmiarów. Usg robiłem, lekarz stwierdził iż jest tam coś podobnego do gino, ale on by tego tak nie nazwał bo różnica jest minimalna, i powiedział mi że tak to zostawimy. Morfologia, prolaktyna, testosteron w normie. Przy badania Usg powiedział mi tylko lewy sut 3 mm prawy 6 mm. Nie mam żadnej dokumentacji z usg. A co do wzrostu, mówiąc szczerze zacząłem się tym przejmować, od czasu kiedy mam dziewczynę równą wzrostem. Mój wzrost 183 waga 74. Zaczynam wręcz desperacko szukać pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Straszne, jesteś wysokim patyczakiem. Ja mam 180cm, 30 lat, 113kg i nie szukam pomocy
Estradiol badałeś?

Jak operacja nie wchodzi w grę to polecam wizyty u psychologa żeby nauczył Cię z tym żyć.
I nie naśmiewam się, poważnie piszę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Zjechałem z 84, nie byłem zalany, mam dobrą genetykę, wyglądałem przyzwoicie. Obecnie celowo się odchudzam, ze względu właśnie na gino, naiwnie myśląc iż musi w końcu zejść!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomysl na odpoczynek

Następny temat

problem z dietą na soku

WHEY premium