SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gegard Mousasi vs. Roger Gracie 9 kwietnia na Strikeforce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"A w rewanżu przegrał."

Moim zdaniem wygral. Zreszta to juz byla walka dziadkow. Obchodzila ona tylko Graciech, ktorzy pracuja nad ciaglym ulepszeniem bilansu Royce'a.
Najpierw wywalenie z jego bilansu walki z UFC 3, do ktorej nie wyszedl. Co z walka z Yoshida, w ktorej przegral? Lewa decyzja z Saku w rewanzu. Komus zalezy na rekordzie Graciego.

Co do Mousasiego i Rogera to mysle, ze Gegard powinien spokojnie sobie z Rogerem poradzic. W stojce go zmiazdzy, a parteru powinien unikac. Ostatnio nie blyszczal, ale poradzil sobie z Babalu i Jacare to tym bardziej poradzi sobie z Rogerem.
Roger powinien szukac obalen, ale jakos nie widze go sprowadzajacego Mousasiego do parteru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
W rewanżu to Royce miał 25 większy poziom nandrolonu niż powiniem mieć. Dzięki "zdrowej, naturalnej diecie".

Od Yoshidy Royce był dwa razy mniejszy, więc też ciężko mówić o sensowności takich walk, no ale ktoś je koniecznie chciał zrobić, jeszcze na specjalnych zasadach....

Wszystko dla jakiejś poronionej mitologii "Jestem Gracie i pokonam każdego". Nie kumam tego za bardzo.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Gegard Mousasi by KO. Widzę na głęboką wodę wrzucili Rogera, ale w tej walce nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Też się trochę zdziwiłem, myślałem, że jeszcze go trochę podchodują, najwyżej Ovince'a mu dadzą, czy cuś.

Ale nie narzekam.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-02-25 17:30:25

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Co do Mousasiego i Rogera to mysle, ze Gegard powinien spokojnie sobie z Rogerem poradzic. W stojce go zmiazdzy, a parteru powinien unikac.

Randleman też powinien unikać, tym bardziej że ma świetne zapasy, a wiemy jak się to skończyło.

Najpierw wywalenie z jego bilansu walki z UFC 3, do ktorej nie wyszedl.

Przecież ma w rekordzie porażkę właśnie z Haroldem Howardem, z którym z powodu obrażeń nie walczył.

Hughes pokazał Royce ile znaczy same bjj. Będzie powtórka z walki z Jacare. Mousasi by ko.

Hughes jest młodszy. Zresztą czy ja twierdzę, że Royce jest niepokonany?

Sakuraba oklepal nie tylko Royca, ale tez wielu innych Graciech

Wiem. Jak do tej pory historia pokazała - bjj wcale nie dominuje nad catchwrestlingiem, judo czy sambo. No zobaczymy co Roger pokaże.

Też się trochę zdziwiłem, myślałem, że jeszcze go trochę podchodują, najwyżej Ovince'a mu dadzą, czy cuś.

Ale nie narzekam.


Spokojnie, może jednak Gegard nie poniesie tak sromotnej klęski, że wyrzucą go ze Strikeforce.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
The Monster jest typowym jednowymiarowcem, do tego ma już swoje lata, więc to że sobie z nim Roger poradził to nic zaskakującego, pytanie czemu tak to długo trwało ;)
Gerard jest zawodnikiem praktycznie w każdej płaszczyźnie conajmniej dobry, więc powinien sobie poradzić z Roger.
BTW: Hype na Rogera w Strikeforce coś duży jest, jeśli wygrałbym z Mousasim to na bank dostałby title shota ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Wiem. Jak do tej pory historia pokazała - bjj wcale nie dominuje nad catchwrestlingiem, judo czy sambo. No zobaczymy co Roger pokaże.

Swoja droga zastanawiam sie, czemu tak malo zawodnikow wywodzi sie z catchwrestlingu. To chyba najbardziej obfity styl grapplingowy.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Albo z kosen judo.

http://www.bushido24.pl/?tag=catch-wrestling

Poza tym na sfd są fajne artykuły o tych zapasach. O kosen judo też.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-02-25 18:13:30

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby nie patrzec, to Mousasi mial troche szczescie w walce z Jacare.

Jednakze, to bylo kilka lat wstecz i teraz moim zdaniem Gegard zwyciezy bezapelacyjnie.

Nie widze tutaj zadnego zagrozenia ze strony Rogera, bo:

- Mousasi ma swietne jiu jitsu, moze nie na poziomie Rogera ale to nie zawody ADCC
- Stojka Mousasiego to calkiem inna liga, niz stojka Rogera
- Doswiadczenie Mousasiego, ktory stoczyl juz naprawde duzo pojedynkow z zawonikami wyzszej klasy, niz przeciwnicy Rogera


Jedyna szansa Rogera, to obalenia i GnP jednakze Gracie nie ma obalen takich jak King Mo. Mysle, ze walka skonczy sie w 2 rundzie przez techniczny nokaut.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2011-02-25 18:35:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Albo z kosen judo .

[http://www.bushido24.pl/?tag=catch-wrestling]

Poza tym na sfd są fajne artykuły o tych zapasach. O kosen judo też


Ponoc ostatni nauczyciel kosen judo juz nie zyje Ale catch wrestling ma sie dobrze zwlaszcza w U.S. czy Japonii sa instruktorzy i zawodnicy, jednak juz obecnie bez wiekszych sukcesow w MMA.

Szkoda ze catch wrestling nie trafil do Polski - niesamowita ilosc technik obaleń i dzwigni na nogi.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenin ze sztangą filmik

Następny temat

chcialbym walczyc zawodowo mma w wieku 32 lat - prosze o pomoc

WHEY premium