SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdybym odkrył tą tajemnicę zostałbym miliarderem...-coś na przyspieszon porost włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 10595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 323


prosze i druga
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 323
Ejj a tem WAX to mozna stoswac na normalne wlosy nic sie nie stanie??
Bo ja widzialem wskazania i tam jest mowa o łupiezu i wypadaniu włosow, a w działaniu pisze, ze wzmacnie i odzywali włosy przeciwłupiezowa. Moje pytanie brzmi tak czy to nie zaszkodzi dla takich włosow jakie ja mam zyli bez łuiezu i nie przetłuszczajacych sie zbytniio??
PYTANIE KIERUJE DO SHAMIRY
czekam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810
pfy tyle kasy tracic kup se 2 paczki omki i tez jestes owlosiony

i po co sie gapisz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683

nie wiem czy warto wydawac tyle kasy na przedluzanie, lepiej dbac o wlosy podcinac pielegnowac itd. same urosna ja bym przynajmnej czekala
a ten wax to ile kosztuje i gdzie mozna kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
chali9 nigdy nie stosowalam Wax'u na normalne wlosy, wiec nie wiem. Od jakiegos czasu farbuje swoje na czarno i dlatego ten Wax. Moze wiec raz w tygodniu jako odzywka by im nie zaszkodzilo(?) - ale wtedy nie wiem, czy tak szybko by rosly. Ja stosuje Wax 3 razy w tygodniu, a przynajmniej staram sie :)

1000 zeta bo raz ze pasemek potrzeba duzo, dwa musisz miec odpowiednie specyfiki do tego typu wlosow (zeby sie nie niszyczyly), czyli szampon, odzywki, szczotke itp. Po wiecej info na ten temat pogooglaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
nioonia Wax mozna dostac w aptece, za opakowanie 480 g kilka dni temu zaplacilam cos ponad 24 zeta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a na ile to wystarcza Tobie ?
witaj w klubie ja tez sie farbuje na czarno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
nioonia spokojnie na dluuugie miesiace - na raz na sredniej dlugosci wlosy wystarczy lyzka Wax'u. Mi to mniejsze opakowanie (240 g) starczalo na chyba nawet ok pol roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
preparaty pszyspieszające to są tylko w kreskówkach

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
a mialam kiedys ta odzywke do wlosow blond ale szybko poszla w odstawke bo ja zbyt leniwa jestem na takie zabawy :) no ale mozre teraz jak juz jestem starsza to sie skusze:d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki po wczorajszym opalaniu

Następny temat

Czy mężczyzna ma gruczoły sutkowe?

WHEY premium