Pamiętacie piękną i uroczą policjantkę Adrienne Koleszar? Nie bez powodu była wielokrotnie w nagłówkach gazet w Niemczech. Jej pasją jest sport i zdrowy styl życia. Z powodzeniem łączyła do pewnego momentu pracę zawodową z prowadzeniem kanału na Instagramie. Stała się dość popularna w social mediach i dostała wiele propozycji od firm branżowych (z pewnością o wiele lepiej płatnych od pracy w policji). Postanowiła więc wziąć bezpłatny urlop, by zastanowić się którą ścieżką podążyć.

ZOBACZ: Seksowna policjantka straciła pracę!

W czasie przerwy intensywnie działała na swoim kanale Instagramowym i zdobyła prawie 700 tysięcy fanów! Teraz już wiemy, że podjęła decyzję o rezygnacji z pracy w policji. Postanowiła być "pełnoetatowym influencerem". W niektórych postach na Instagramie Adrienne pisała, że pracuje nad "tajnym projektem". Teraz wreszcie wiadomo, o co chodziło. Policjantka przy współpracy z firmą Gymondo, stworzyła swój własny program treningowy "Cross & Shape".

Adrianne podąża śladami innych znanych gwiazd fitness, które również oferują prowadzenie online. W treningach Adrienne zarówno początkujący, jak i zaawansowani znajdą coś dla siebie, tak, by w ciągu 12 tygodni osiągnąć cel. Ciekawi jesteśmy czy stanie się równie sławna, jak Michelle Lewin czy Paige Hathaway. No cóż, patrząc na to ile zarabiają gwiazdy fitness wydaje się, że podjęła słuszną decyzję w sprawie kariery zawodowej. Będziemy śledzić Adrienne i informować Was o jej sukcesie, bo wszystko wskazuje na to, że jest na dobrej drodze, by go osiągnąć. Wróżycie jej karierę?

Komentarze (3)
lordknaga

dziewucha z niskim poziomem bf i just bedzie jak reszta fitcelebrytow z tego wzgledu? tamci budowali swoje nazwiska duzo dluzej... i ta nazwa "influencer" - to jakis komedio dramat w internecie , ostatnimi czasy. laska tez pracowala przytajnym projekcie, ktory okazal sie apka do dojenia d****i przez internet, apek jakich jest multum, sama swiezosc :-D dziewczyna spoznila sie o kilka lat.

4
MMA

I jeszcze to marketingowe obiecywanie gruszek na wierzbie - "W treningach Adrienne zarówno początkujący, jak i zaawansowani znajdą coś dla siebie, tak, by w ciągu 12 tygodni osiągnąć cel."

5
domosos

Niektóre dziewczyny są szczupłe z natury i tak samo by mogły sobie robić fit kariery.

0