SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
gornicy walcza o "chleb" i nie mam o to pretensji -jestem po ich stronie - natomiast kibole i cala reszta kibicopodobnych dzieciakow to DNO tego spoleczenstwa i nie porownuj kogos kto walczy o utrzymanie rodziny i kogos kto z nudow idzie se kamieniem porzucac tssssssssssssssssss wymysl cos lepszego( nie atakuje prawdziwych kibicow zeby bylo jasne )

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli podpalanie policjana koktajlem mołotowa mozna usprawidlawic "walką o chleb" ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
ale co ty chcesz teraz udowodnic ze chuligani sa tacy sami jak gornicy i tez walcza dla przetrwania czy jak ?? i skad wiesz ze to gornik podpalil policjanta ?? ponoc na zamieszki w Wa-wie nie przyjechali tylko gornicy tylko wlasnie grupki "mlodych" chlopakow aby robic burdy ?? posluchaj czasem wlasnie TVN i innych wiadomosci .Burdel zrobili ale w slusznej sprawie natomiast nie uwazam slusznej sprawy robic burdel na stadionach w jakim celu ?? Gornik walczy o chleb a wy walczycie o co??

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak była demonstracja górników to na pewno policjana podpalił stoczniowec z gdanska
chuligani walczą dla przyjemnosci i sprawdzenia sie która ekipa jest lepsza. moze przesada ze robią to przerywając mecz, ale nikogo nie powinno interesowac ze biją sie np. na polanie w lesie po 20 czy ilu tam ustalą, i nikt postronny nie ucierpi.
choc czasem uwazam ze mecz przerwany jest nie bez powodu, jak np. Jaga - Legia (PP), gdzie po prostu Legia była katowana przez policje (byłem widziałem- jak cała trybuna Legii kucała osłaniając głowy a prewencja strzelała jak do kaczek) albo jak nas prowokowano w Łodzi gdy jechalismy do Płocka. w tym drugim przypadku mała awanturka to 100% winy policji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
nie mamy co dyskutowac bo ani ty nie zmienisz zdania ani ja ... a zwalanie winy na policje nie jest na miejscu....Sami jestescie sobie winni takiego traktowania przez sluzby porzadkowe - co do spotkan na POLANACH nie mam nic przeciwko - mozna wyzbyc sie agresji i sprawdzic faktycznie ktora ekipa lepsza - nawet jestem w stanie pochwalic takie cos ale ludzie nie na ULICACH jak np akcja we WROCLAWIU jakis czas temu lub na stadionach - konczmy ten temat bo ty my dwoje piszemy a i tak zaden z nas nie zmieni zdania pozdrawiam

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie łątwo znalesc polane na 600 osob

nie ma co uogolniac ze jestesmy sobie winni, nie raz słyszałem jak np. wysiadamy z pociagu w jakims miescie i słychac z ust policjana machającego sobie pałką "ale bym komus dzis przy******lił" te słowa swiadczą włanie o nich ze nie sa bez winy. czemu jestesmy winni ze idziemy grupą na stadion i nagle od tyłu "pan władza" na koniu pakuje się w tłum, czym zawinilismy ze na 'dowidzenia' wrzucają nam gaz łzawiący do pociagu, takie przykłądy moge mnozyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duża wiedza czyni skromnym, mała zarozumiałym. Puste kłosy dumnie wznoszą się ku niebu, kłosy pełne ziarna w pokorze chylą się ku ziemi.
Krzyczysz waćpanie graplerze, a zaprawde rzeczywistości nie znasz. Zapewnie na wyjazdach nie bywasz, a nas od matołów wyzywasz.
Nie znasz się na rzeczy a dyskutujesz kolego drogi, a przecież jesteś w stadionową wiedzę ubogi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
przypomniała mi się scena z dworca jak arka wysiadała na dworcu i pyciarz kazał mówić kibicowi do kamery że codziennie rano wali konia czy coś takiego

Ps.
****a, chyba nam stadion zamkną

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
za***iste ziomal )))) bez kitu ) grapler nic juz nie mów lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za co, za derby??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zna ktoś stronke z hymnami klubowymi

Następny temat

Transfery

WHEY premium