SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gala walk MMA, K-1 i Muay Thai już w lutym w Poznaniu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
6 lutego w hali AWF przy Drodze Dębińskiej odbędzie się Wieczór Sportów Walki. Na ringu zobaczymy pojedynki w formułach MMA, K-1 rules i Muay Thai.
W ostatnich latach w Poznaniu odbyły się trzy wielkie gale sportów walki X Fights Series, w którym mierzyli sie czołowi zawodowcy w Polsce. Tym razem kibice interesujący się tego typu pojedynkami będą mogli zobaczyć starcia amatorskie oraz dwie walki PRO-AM.

Łącznie zaplanowano 10 pojedynków amatorskich oraz dwa pojedynki PRO-AM w formułach MMA, K-1 rules oraz Muay Thai. W trakcie zawodów rozegrany
zostanie także mecz Poznań kontra Reszta Polski, w którym czołowi poznańscy zawodnicy skrzyżują rękawice z przedstawicielami innych polskich klubów.

Gala rozpocznie się o godz. 19. Bilety będą kosztować 20 zł.

źródło: http://www.mmpoznan.pl 

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
20 zł za bilet to niezła cena
Ale z Krakowa do Poznania to mi się nie chcę jechać

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043


tu taki jakiś plakacik znalazłem

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
fajna rzecz
czekamy na relacje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
no cena całkiem przystępna pewnie ze względu na to że walki gł amatorskie w każdym razie tak czy siak warto się przejść postaram się coś skrobnąć po gali

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
Przy zaplanowanej ilości pojedynków rozumiem że walczący są już dobrani, czy organizatorzy czekają na zgloszenia?

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Prawdopodobnie ja będe bił się na tej gali. Ale to jeszcze nic pewnego.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ooooo Młody, to trzymam kciuki

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Mam nadzieję ,że to wypali . Bo mam straszny głód walki. Wyjście na ring śni mi się po nocach

Marta wiesz może czemu PZMT nie organizuje żadnych zawodów ?? Jesteś blisko więc może coś słyszałaś ??

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja wiem, że jakieś zawody miały być w styczniu w Łodzi (chyba u Brutalsów znowu)

no i MP - marzec/kwiecień

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Nie, w Łodzi nic się nie szykuje w styczniu. Brutalsi na bank nic nie organizuja w tym czasie, wiem bo jestem jednym z nich :)... Najprawdopodobniej u nas w mieście coś się będzie dziać 13 lutego, ale jeszcze nie znam konkretów.
Apropos Brutalsów zapraszam wszystkich do naszej nowej siedziby, narazie wszystko ogarniamy ale już jest super, 500 m klubu, sala z matami do bjj i mma( te style maja ruszyć wkrótce), duża sala z ringiem i całym osprzętem do muay-thai, dobrzy trenerzy. Adres to Piotrkowska 276, wjazd również od Milionowej. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie Brutals.pl.
Zapraszam na treningi wszystkich zainteresowanych :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie przespana noc a kondycja

Następny temat

Szukam sparingpartnera w mojej okolicy

WHEY premium