SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Futurebody -Z wizytą w siłownii

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Witam .Wczoraj miałem przyjemnośc poćwiczyć w siłownii Łukasza Kaźmierczaka znanego na forum jako Futurebody.Wrzuce kilka fotek.Siłownia jest kompleksowo wyposażona ,ogromna ilośc hantli aż do 60kg.Bardzo dużo maszyn ,niektórych nie widziałem wczesniej na oczy.Oczywiscie rowery treningowe.Do tego profesjonalne bieżnie ,podczas treningu można skoncentrowac sie zawieszonych przed bieżniami,trzema telewizorami plazmowymi ,co niewątpliwie umili ,monotonne aeroby .Na siłownii możemy zaopatrzyć sie również w odżywki,oraz zakupic potreningowy shejk.Dodatkowo mozna skorzystac z porad i wskazowek Lukasza,odnosnie treningu ,odzywiania i suplementacji.Silownia miesci sie na ul.Czarnieckiego 15 we Wroclawiu ,na rogu ulic Poznanskiej i Zachodniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Witam,

piszę pracę na temat rekreacji na Szczepinie, chcialabym zamiescic jakies dokladniejsze info dot. silowni Futurebody [np. sprzetu - interesuja mnie dane ilosciowe sprzetu cardio np. ilosc biezni, rowerow itp. (oraz jakiej firmy), to samo odnosnie sprzetu do cwiczen silowych - oczywiscie nie zaglebiajac sie do ilosci hantli czy zaciskow :)
W jakich godzinach jest czynna teraz silownia ? od 8:00 do 23:00 czy od 6:00 do 23:00?
Czy zminiły sie ceny karnetow? dla kobiet - 99zł, dla mezczyzn - 149zł. Jaka jest cena wejscia jednorazowego?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc w uzyskaniu tych informacji.

Pozdrawiam

ewelina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143




Zmieniony przez - Dj_Smalec w dniu 2007-07-01 23:45:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
fajna relacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Costam ciasnawo.
WIdadc ze sprzet pierwsza klasa

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
fajna siłownia.
dam soga jak mi banana zdejmą .
co do telewizorków to naprawde musi być za***ista sprawa, podczas gdy człowiek zajeżdża się na rowerku. byłbym skłonny nawet te 30 zł do karnetu dopłacić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3538
fakt trochę ciasno
i na drugiej fotce chyba nie zdążył do kibelka :E :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Fajnie ale wygląda jak by pomieszczenie było małe a sprzętu dużo, może to tylko takie wrażenie.
Prawie jak u mnie

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13459
Ile kosztuje pojedyncze wejście?Mieszkam blisko Czarneckiego i dzisiaj miałem iść do siebie na siłownie ale...Może jeszcze dostane wskazówki od samego P.Łukasza

Carpe diem, quam minimum credula postero...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don Pawson - forma 01.07.07 w połowie wycinki

Następny temat

1,5 roku ćwiczeń - do oceny !

WHEY premium