SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatalne badania, co robić ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1986

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

76

Wzrost

181

Obwód ramienia

37,5

Obwód klatki

105

Obwód uda

60

Obwód talii

77

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b180 ww340 t110

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

żadnych chyba że mówimy o ostarynie 10mg, która miała być na stawy na stawy

Opisz swój plan treningowy

aktualnie P&P 4X w tygodniu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ostaryna marzec - czerwiec 10mg

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

10-12

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

pośredni

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W Polsce wizyta z dnia na dzień akurat to chyba standard a nawet luxus z tego co się orientuję, więc dobrze trafiłeś

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 122
Nie mieszkam w jakiejś dużej miejscowości to akurat się tyle czeka :D, gdy będę u lekarza to pytać się oczywiście o terapię czy po prostu dać mu badania i posłuchać co ma do powiedzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Gadke o towarze zostaw na sam koniec wizyty, bo jak wystrzelisz takim niusem na wejściu to dostaniesz kopa w dupę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 122
No tak oczywiście że na sam koniec czyli dać lekarzowi badania z tych 2 okresów niech się wygada i pytać o coś jeszcze ? Bo szczerze to ja się niczego po służbie zdrowia nie spodziewam co najwyżej przepisania jakiegoś tribulusa albo żeń szenia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ziomuś a ile Ty masz lat że pytasz jak rozmawiać z lekarzem w gabinecie. No bez jaj, zawsze o wszystko kogoś pytasz co masz robić...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 122
Ja się nie pytam jak rozmawiać z lekarzem tylko radzisz mi żebym poszedł do lekarza to ja się pytam w jakim celu ? Bo napisałeś tylko że niech się ustosunkuje, ale co to konkretnie ma oznaczać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
krzykacz
Ziomuś a ile Ty masz lat że pytasz jak rozmawiać z lekarzem w gabinecie. No bez jaj, zawsze o wszystko kogoś pytasz co masz robić...


Podziwiam za cierpliwość.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
autorze tematu zdajesz sobie sprawe, ze na tym screenie co wrzuciles nie widac zupelnie nic ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Miczel okularki się kłaniają

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Sejdu
Ja się nie pytam jak rozmawiać z lekarzem tylko radzisz mi żebym poszedł do lekarza to ja się pytam w jakim celu ? Bo napisałeś tylko że niech się ustosunkuje, ale co to konkretnie ma oznaczać ?



A gdzie się z wynikami badań chodzi Twoim zdaniem..? Do gabinetu w stacjonarnej przychodni czy do internetu...


Lekarz już sam najlepiej wie co ma zrobić jak dostanie Twoje wyniki do ręki.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na sen polecacie?

Następny temat

Cykl Dąbka - warto?

WHEY premium